אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העיסקה הושלמה: השיקגו קאבס נמכרה ב-845 מיליון דולר

העיסקה הושלמה: השיקגו קאבס נמכרה ב-845 מיליון דולר

הטריביון מכרה את קבוצת הבייסבול, שלא זכתה באליפות מאז 1908, למשפחת ריקטס

22.08.2009, 15:16 | סוכנויות הידיעות
משפחת ריקטס, שחבריה מעריצים ותיקים של השיקגו קאבס ומקור הונה בחברת אמריטרייד המשפחתית, חתמה אתמול על הסכם לרכישת נתח של 95% בקאבס ואצטדיון ריגלי פילד מחברת טריביון. העסקה, שהיקפה 845 מיליון דולר, כוללת גם את הנתח של טריביון, העומד על כ-25%, ברשת הכבלים קומקאסט ספורטסנט שיקגו.

ייתכן בהחלט שהעסקה, המצריכה את אישורם של בית המשפט לפשיטת רגל וליגת הבייסבול, לא תסייע לקבוצה לזכות באליפות, מה שקרה בפעם האחרונה ב-1908. עם זאת, מבחינת האליפות, הבעלים החדשים לא יכולים להחמיר את המצב מכפי שעשה הטריביון. המעריצים אמרו שהם מקווים שאלה יהיו הבעלים שישימו קץ ל-100 שנות הכישלון.

"התקווה היא שהריקטסים יוציאו כסף על הקבוצה בשביל שחקנים טובים ושיקום ריגלי פילד, אמר מעריץ בן 21. ג'ו ריקטס, מייסד אמריטריד, מסר כי משפחתו "נרגשת מאוד" מרכישת נתח השליטה באחד מהזיכיונות הוותיקים בספורט. "לקאבס יש המעריצים הנפלאים בעולם, והמשפחה שלנו ביניהם", הוא אמר. בנו טום (43) הוא זה שהוביל את הרכישה והוא צפוי למלא את התפקיד הפעיל ביותר. בנקאי ההשקעות משיקגו צפה בקבוצה כשגדל, גר פעם מול ריגלי פילד ופגש לראשונה את אשתו במשחק שם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות