אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל השווי הנמוך לחברה: נאנט נדל"ן מעוניינת להימחק מהמסחר בלונדון צילום: אוראל כהן

בגלל השווי הנמוך לחברה: נאנט נדל"ן מעוניינת להימחק מהמסחר בלונדון

מסכמת את הרבעון השני עם רווח נקי של 1.5 מיליון יורו, ירידה של 58% לעומת רבעון מקביל אשתקד. נסחרת בלונדון לפי שווי של 13 מיליון ליש"ט

23.08.2009, 13:26 | ענת ציפקין

נאנט נדל"ן, בשליטת החברות הבורסאיות אולימפיה (32.4%) ולוינשטין (20.5%), הודיעה היום כי בכוונתה לבקש את אישור בעלי המניות של החברה לבטל את רישומה למסחר בבורסת ה-AIM בלונדון. על מנת שמהלך מחיקתה של נאנט מהמסחר בלונדון יאושר, נדרש רוב של 75% מכלל קולות בעלי המניות הנוכחים באסיפה ומצביעים, בעצמם או באמצעות ייפוי כוח.

נאנט נדל"ן, הנסחרת בלונדון, מרכזת את פעילות הייזום למגורים של אולימפיה בפולין, הונגריה, רומניה, קרואטיה ואוקראינה. נאנט פועלת בעשרה פרוייקטים בפולין, תשעה בהונגריה, ארבעה ברומניה, ופרוייקט אחד בקרואטיה. מדיווח החברה עולה כי השיקול העיקרי לרצונה להימחק מהמסחר בלונדון הוא מחיר המניה, אשר לדעת הדירקטוריון אינו משקף את שוויה, ופוגע ביכולתה לגייס מימון לפעילותה.

בנוסף, מציינת נאנט גם את ההוצאות השוטפות של החברה והדרישות הרגולטוריות הכרוכות בהמשך רישומה ב-AIM. ביטול הרישום אמור, לדעת החברה, להוביל לחסכון מהותי בהוצאותיה. עוד כותבת החברה כי תיבחן אפשרות לרישום מניותיה בורסה אחרת, אך לא מציינת על איזו בורסה מדובר.

נאנט נסחרת בבורסת לונדון לפי שווי שוק של כ-13 מיליון ליש"ט. היום פירסמה החברה את דוחותיה הכספים לרבעון השני מהם עולה כי בשורה העליונה החברה מסכמת את הרבעון החולף עם יציבות בהכנסותיה - 1.13 מיליון יורו בלבד, רמה זהה לתקופה מקבילה אשתקד.

התאמות לשווי ההוגן של נדל"ן להשקעה, בהיקף של 0.6 מיליון יורו, והוצאות הנהלה וכלליות מעבירות את נאנט נדל"ן להפסד תפעולי של 1.9 מיליון יורו. הכנסות מימון (נטו) בגובה של כ-6 מיליון יורו עוזרות לנאנט לסיים את הרבעון החולף עם רווח נקי של 1.5 מיליון יורו בשורה התחתונה. זאת, לעומת רווח נקי של 3.6 מיליון יורו ברבעון מקביל אשתקד.

לנאנט מזומן ושווי מזומן בגובה של 8.9 מיליון יורו בקופתה. מנכ"ל נאנט נדלן הוא אוסקר כצנלסון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות