אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אירית רוסנסקי מועמדת לתפקיד מנכ"לית זארה צילום: סיון פרג'

אירית רוסנסקי מועמדת לתפקיד מנכ"לית זארה

רוסנסקי, סמנכ"לית הסחר והאופנה של הרשת בישראל, צפויה להחליף את אלי קידר שהתפטר לאחרונה; מועמד נוסף לתפקיד הוא עו"ד צביקה גרין גליק

23.08.2009, 18:12 | גלי ברגר
אירית רוסנסקי, סמנכ"לית הסחר והאופנה של זארה ישראל, היא המועמדת המובילה להתמנות לתפקיד מנכ"לית החברה, אשר כוללת את מותגי חברת אינטיקס הספרדית: זארה, פול אנד בר ומאסימו דוטי. רוסנסקי צפויה להחליף את אלי קידר שהתפטר באחרונה מתפקידו, לאחר חילופי הבעלות בחברה. ל"כלכליסט" נודע כי רוסנסקי אמנם נחשבת מועמדת מובילה, אך שוקלים מועמד נוסף - צביקה גרין גליק, עו"ד פרטי מתל אביב שאינו בעל ניסיון בתחום הקמעונאות. 

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", חתמו בינואר ג'ואי שוובל וחנן אליטוב, שהחזיקו 50% מגוטקס מותגים הכולל את זארה, על מסמך לרכישת אחזקותיה של אפריקה ישראל בגוטקס מותגים לפי שווי של 332 מיליון שקל. עם הרכישה ההערכה בשוק האופנה היתה כי קידר יפרוש מתפקידו לאור חילוקי דעות שהיו בעבר בינו ובין שוובל. קידר נחשב למנכ"ל מוערך אשר העלה את זארה ופול אנד בר על מסלול צמיחה ורווחיות והפך אותן לרשתות מובילות.

עתה מול זארה ופול אנד בר ניצב אתגר לא פשוט – כניתסה הצפויה של H&M לישראל במרץ. השתיים מתחרות זו בזו בכל מקום בעולם וגם בישראל האיום בכניסת H&M הוא גדול. מבחינה זו נכון לשוובל ואליטוב למנות מישהי מתוך הקבוצה, המכירה את הצרכים של הצרכנים הישראלים ויודעת להתנהל מול הרשת העולמית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות