אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנכ"ל הטרי של הראל ביטוח מבצע שינויים אירגוניים

המנכ"ל הטרי של הראל ביטוח מבצע שינויים אירגוניים

מישל סיבוני הודיע על הקמת חטיבת לקוחות ומטה אישי למנכ"ל בראשו יעמוד ניר כהן, לשעבר משנה למפקח על הביטוח

24.08.2009, 10:46 | רחלי בינדמן

המנכ"ל הטרי של הראל ביטוח, מישל סיבוני מתחיל לבצע שינויים אירגוניים בחברה, בסיוע יועץ אירגוני חיצוני שנשכר לצורך כך. השינוי הראשון שיתבצע הוא העברת שיווק ביטוח החיים והבריאות של החברה מתחת למנהל החטיבה האלמנטרית אמיל וינשל.

משחררת את החגורה חצי משכורת 13 לבכירי הראל לאחר שבאוקטובר הקפיאה חברת הביטוח את תשלום משכורת 13 למרוויחים יותר מ-15 אלף שקל בחודש, בישר המנכ"ל לעובדים על חזרה חלקית לימי טרום המשבר רחלי בינדמןלכתבה המלאה

שינוי נוסף הוא הכפפת משאבי האנוש והלוגיסטיקה מתחת לסמנכ"ל הכספים של החברה, רונן אגסי. בנוסף, תוקם חטיבה נוספת שתיקרא חטיבת הלקוחות שאליה יוכפפו מוקדי השירות, יחסי הציבור וסוכנויות הביטוח.

גורמים המקורבים להראל מסרו כי מנהל חטיבת הלקוחות החדש צפוי להיות סמנכ"ל שיווק לשעבר בויזה כאל. עוד נודע ל"כלכליסט", כי תחת וינשל יוכפפו כל מנהלי המרחבים וכן כי החשב עמית אהרון, שעזב את הראל לפני כחודש, יחזור כמינוי של וינשל בראש אגף חדש לבקרה פנימית.

לבסוף יוקם מטה אישי למנכ"ל החדש בראשו יעמוד ניר כהן, לשעבר משנה למפקח על הביטוח באוצר. לצידו תעמוד אורלי זינגר כעוזרת אישית. מקורבים לסמנכ"לים בכירים בהראל ציינו כי אלו מאד ממורמרים מהשינויים הצפויים, כאשר לדעתם המהלך נעשה בחיפזון וללא הכרות אמיתית ועמוקה של החברה.

סיבוני נכנס לתפקידו ביולי האחרון לאחר שמוטי רוזן, המנכ"ל הקודם הודיע במפתיע על עזיבתו לאחר 13 שנים בתפקיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
שיכרון חושים =איבוד שליטה
אין ספק שהראל נמצאת במצב של שיכרון חושים ופועלת באגרסיביות.הרצון לשנות ולהתייעל במרכאות לא יגרום לכך שהלקוחות שפגעתם בהם ישכחו . כמו גם לא יביא ערך לבעלי המניות כמקוה. האיבוד של מיכרזים גדולים בביטוח משלים,בריאות וסיעודי של קופ"ח וגופים גדולים אחרים הוא רק קצה הקרחון. החברה כבר לא קוראת את השטח, היא מנותקת לחלוטין ולא יודעת מה מצב הלקוחות שלה ולכן היא מאבדת אותם האחד אחר השני. הכישלון הבא עומד להיות המכרז של שרותי בריאות כללית. אין מה לעשות ....., ברגע שהמנהלים והבעלים חושבים רק על עצמם וגוזלים אפילו את העובדים הזוטרים ואו אלו שאינם מספיק בכירים,בשר מבשרם כאשר המנכלים \סמנכלים וכיו"ב לקחו לעצמם בונוסים בעוד שלעובדים קיצצו בשכר ובתנאי העבודה הבסיסים..... אז לא יתפלאו שהיום בעידן השקיפות הגלובלית הלקוחות שלהם שחווים את נחת זרועם לא נישארים בהראל ועוברים בזה אחר זה למתחרים נוחי דנקנר וכלל בריאות שלו. אין מה לעשות הוגנות והגינות מתחילים מהבית ושלא זה לא קורה אז אי אפשר להסתיר את זה מהציבור.
חבר קופ"ח  |  27.08.09
1.
ביטוח
אז מה ? יאיר הופך את החברה לחב' אחזקות פיננסיות ? ומה עם הביטוח ? ה"חיסכון ארוך הטווח "? וביטוח אלמנטרי ? וביטוחי הבריאות ? וביטוחי השינייים ? ומה עם בעלי המקצוע שיוחלפו ויוכפפו למנהלים כלכליים, ללא ידע בביטוח, אך מומחים ( אמיתי ) בכספים בלבד ?. הרושם שמתקבל אינו חיובי, וזאת בלשון המעטה.
שאול  |  25.08.09