אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מוטי זיסר ל"כלכליסט": ישראל היא רק התחנה הראשונה שלנו עם גאפ

לדברי יו"ר הדירקטוריון ובעל השליטה באלביט קמעונות, ההסכמים עם הרשת האמריקאית כוללים גם את הודו ואירופה. זיסר: "במשך השנים באות אלינו חברות אופנה שמשכירות אצלנו שטחים ומציעות לנו לקחת זיכיונות. בעבר סירבנו, אבל גאפ הוא מותג ששווה להתאמץ בשבילו"

25.08.2009, 10:14 | גלי ברגר

"אנחנו קשורים עם גאפ בהסכמים רבים מחוץ לגבולות ישראל, ישראל היא רק התחנה הראשונה", כך אמר אתמול (ג') ל"כלכליסט" מוטי זיסר, יו"ר הדירקטוריון ובעל השליטה באלביט קמעונות עם פתיחת החנות הראשונה של המותג בירושלים.

"אנחנו החברה שמפתחת הכי הרבה קניונים באירופה, לא רק במזרח אירופה. במשך השנים באות אלינו חברות אופנה שמשכירות אצלנו שטחים ומציעות לנו לקחת זיכיונות. בעבר סירבנו, אבל גאפ הוא מותג ששווה להתאמץ בשבילו". לשאלה האם ההסכמים עם גאפ כוללים את הודו ואת אירופה השיב זיסר בחיוב. החברה עדיין לא דיווחה לבורסה על הסכם לשיווק המותגים במחוץ לישראל. ניתן להניח שהזיכיון בישראל הוא מבחן עבור הצדדים.

חנות גאפ הראשונה בישראל נפתחה אמש בטקס חגיגי במרכז ממילא בירושלים בהשתתפות ראש העיר, ניר ברקת. המוני אנשים נהרו לחנות לבדוק את הסחורה. אריק בן זינו, מנכ"ל אלביט קמעונות, הסביר כי המחירים דומים מאוד לאלה שבארצות הברית. "היה מאמץ גדול שלנו ושל האמריקאים להביא את המחירים האטרקטיביים, הפערים מול ארצות הברית זניחים". לדבריו, עיצוב החנות נעשה על ידי האמריקאים בהתאם לקונספט של גאפ בעולם, אך הקולקציה נבחרה על ידי אלביט. "יש לנו קניינים ישראלים שמביאים את הבגדים אשר מתאימים לטעם ולשוק הישראלי".

לגבי היעדים של גאפ בישראל זיסר ובן זינו לא הסכימו לפרט. "השקית הכי נפוצה אצל אנשים שחוזרים מנתב"ג היא של גאפ, כך שאני מאמין שנחסוך לישראלים עכשיו את הצורך לקנות בחו"ל", אמר זיסר. בן זינו הוסיף: "אני מקווה שהחנות תעשה טוב לכולם".

החנות השנייה של גאפ תיפתח במרץ במרכז עזריאלי בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות