אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק זינקה למקום החמישי בפופולריות בארה"ב

פייסבוק זינקה למקום החמישי בפופולריות בארה"ב

בתוך שנה קפצה הרשת החברתית מהמקום ה-16 לחמישייה הראשונה של רשימת 50 האתרים הנצפים ביותר שערכה חברת המחקר comScore. גוגל עדיין ראשונה, וטוויטר התברגה למקום ה-42

25.08.2009, 15:33 | אבנר קשתן

אתר הרשת החברתית פייסבוק ממשיך לצבור פופולריות. פייסבוק היא האתר החמישי במספר הכניסות אליו - 87 מיליון גולשים (Unique visitor) נכנסו לאתר במהלך יולי, בהשוואה ל-39 מיליון מבקרים בחודש המקביל בשנה שעברה, שהציבו אז את הרשת החברתית במקום ה-16 ברשימת האתרים הפופולריים. כך על פי דו"ח חברת המחקר קומסקור (comScore) שבדק מהם 50 אתרי האינטרנט הנצפים ביותר בארה"ב בחודש שעבר

אחרי פייסבוק, במקום השישי, נמצאת Fox Interactive Media, זרוע האינטרנט של רשת התקשורת פוקס הכוללת גם את הרשת החברתית המתחרה, מייספייס, אשר הגיעה למקום החמישי בשנה שעברה.

שאר העשירייה הראשונה נשארה בהרכב דומה לזה של השנה שעברה: אתרי גוגל במקום הראשון - כ-158 מיליון מבקרים, אחריהם אתרי יאהו - כ-156 מיליון גולשים נכנסו אליהם ביולי, ובמקום השלישי ניצבים אתרי מיקרוסופט, שבהם צפו כ-126 מיליון מבקרים שונים. מדובר בהרחבה קלה של ההפרש בין גוגל לבין יאהו, אבל ברמה זניחה יחסית לעלייה בשוק כולו. ההפרש עלה ממיליון מבקרים לשני מיליון, אבל השוק כולו עלה מ-189 מיליון מבקרים ל-195 מיליון.

שירות המיקרו-בלוגינג טוויטר נכנס למקום ה-42 עם 21.2 מיליון מבקרים, לאחר שרק חודש מוקדם יותר הוא נכנס לראשונה לרשימת ה-50. עם זאת, הערכות אומרות כי מספר המשתמשים בטוויטר גדול מכפי שמיוצג בדירוג, מכיוון שמשתמשים רבים בשירות עושים זאת באמצעות הטלפונים הסלולריים ותוכנות צד-שלישי, ולא דרך אתר טוויטר עצמו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות