אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרווח הנקי של ישראכרט ירד ל-38 מיליון שקל: "נמשיך לפתח מערכת לניהול סיכונים" צילום: קוקו

הרווח הנקי של ישראכרט ירד ל-38 מיליון שקל: "נמשיך לפתח מערכת לניהול סיכונים"

הרווח הנקי ירד בכ-34% לעומת הרבעון המקביל. עם זאת, רווחי הרבעון השני של 2008 כללו רווח-חד פעמי של 20 מיליון שקל

26.08.2009, 09:49 | תומר זלצר

ישראכרט פירסמה הבוקר (ד') את תוצאותיה לרבעון השני של 2009: חברת כרטיסי האשראי של בנק הפועלים מציגה רווח נקי של 38 מיליון שקל - ירידה של כ-34% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. עם זאת, רווחי הרבעון השני של 2008 כללו רווח-חד פעמי של 20 מיליון שקל בגין מכירת מניות MasterCard Incorporated.

הרווח הנקי המאוחד ברבעון הראשון היה 44 מיליון שקל - זאת בהשוואה ל-44 מיליון קל ברבעון המקביל אשתקד (ללא הרווח החד פעמי בעקבות מכירת מאסטרקארד).

בסוף הרבעון השני היו לחברה 2.23 מיליון כרטיסי אשראי פעילים, גידול של 4% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ישראכרט רשמה גידול של 22% במספר כרטיסי האשראי החוץ-בנקאיים שלה. מחזור העסקאות בכרטיסי האשראי של החברה הסתכמו ברבעון השני ב-17.4 מיליארד שקל - גידול של 2% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

אירית איזקסון, יו"ר ישרכארט, אמרה היום בעקבות פרסום התוצאות: "הקבוצה ממשיכה לפתח את מנוע הצמיחה העיקרי שלה שהוא הענקת האשראי החוץ בנקאי תוך המשך פיתוח מערכת לניהול סיכונים מושכלת. למרות הצמיחה השלילית של המשק ברבעון הראשון וצמיחה חיובית של 1% ברבעון השני, ישראכרט מצליחה להציג גידול של 2% במחזור העסקאות שלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות