אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבלת פנים קרה לבעלי השליטה החדשים באסים: העמדת האג"ח לפרעון מיידי צילום: דרור כץ

קבלת פנים קרה לבעלי השליטה החדשים באסים: העמדת האג"ח לפרעון מיידי

אתמול הודיע במפתיע עדי קייזמן, בעל השליטה באסים על העברת השליטה לחברת נץ בונדס בראשות רו"ח צבי איציק

27.08.2009, 16:28 | סיון איזסקו

בעלי איגרות החוב עושים לבעלי השליטה החדשים בנץ בונדס קבלת פנים צוננת במיוחד: פנו הבוקר בדרישה רשמית לזמן אסיפת בעלי איגרות החוב שעל סדר יומה העמדת אגרות החוב לפרעון מיידי וקבלת החלטות על נקיטת פעולות להבטחת זכויותיהם של בעלי האג"ח. האסיפה תתכנס באופן בהול כבר ביום שני הקרוב.

היום היתה אמורה להתקיים אסיפת בעלי אגרות החוב שעל סדר יומה אישור הסדר החוב אותו סיכמו בעלי האג"ח עם בעלי השליטה הקודם עדי קייזמן שהחזיק באסים באמצעות חברת ADO הבורסאית שבשליטתו. אולם אתמול יממה בלבד לפני כינוס האסיפה הפתיע קייזמן את המשקיעים של החברה שדיווחה על מכירת השליטה בחברה לחברת נץ בונדס שבשליטת קבוצת משקיעים בראשות רו"ח צבי איציק.

המכירה בוצעה אתמול בבוקר ובשעות הצהריים כבר מונה לחברה דירקטוריון חדש. בעלי אגרות החוב שהיו בקשר רציף עם קייזמן על רקע השיחות על הסדר החוב שמעו לראשונה על מכירת השליטה בחברה באמצעות הדיווח לבורסה. אחד מבעלי אגרות החוב הגדולים פנה הבוקר לכלכליסט והביע תרעומת על מה שהגדיר כחוסר תום לב בניהול המו"מ עמם.

בעקבות העברת השליטה הודיעה הבוקר אסים השקעות כי רשות ני"ע ביטלה את ההיתר לפרסום תשקיף המדף של החברה וזאת משום שלא נכלל בו מידע אודות מכירת השליטה בחברה.

רו"ח צבי איציק מסר ל"כלכליסט": "לא ידוע לי על פניה כזאת, אני בכל אופן לא קיבלתי פנייה". עורכי הדין אופיר נאור ורנן גרשט המייצגים את בעלי אגרות החוב סירבו להגיב לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ל 3 נעלבתי. יש לי 29,700 אגחים א.
השאלה היתה ונשארה אמיתית. מי מינה אותם בשמי. על תבין לא נכון, אני בהחלט רוצה פדיון מידי של האגח. הלוואה יש לשלם! נקודה. זה שהלא יוצלח ברח לא אומר לי כלום ולא אכפת לי. אני רוצה את הכסף. בישביל זה השקעתי. למה אתה בכלל מצרף אותי ל 1? יום שני בפגישה אני חושב שאני אולי אגיע אם אגלה היכן הפגישה ביום ראשון.
אביב המבין  |  27.08.09
5.
למה הוא צריך את זה...???????????כל כך נמוך.. כל כך גבולי..
אולי יקום האיש שייסבר את מוחנו הקודח. וייתרץ את הקושייה: למה אחד מרואי החשבון המבריקים בתחום הביקורת החקירתית נוטש את המקצוע ואת המעמד אליו הגיע. (את משרד ברלב ברור למה עזב ....)ועובר לעסוק בנישות אפורות שלא לומר שחורות. ואל תמכרו לי את עניין הכסף שמעוור חכמים. מה קרה לצבי איציק? ולתבונתו של איש האשכולות הזה?????????
מבין ולא מאמין , ארצות החושך  |  27.08.09
4.
חסר תום לב kizman first name איפה הראשות לניע?מדוע הוא לא נשאל בסוגיה?
האיש פשוט לא ישר אבל בהחלט המהלך האחרות הוא חצוף במיוחד "היתה הזדמנות מדהימה "אמר עדי קייזמן.על איזו הזדמנות הוא מדבר אולי 4 מליון שזה כל מה שיראה מהעסקה המפוקפקת האם אין דמי כיס יותר שזה ההזדמנות המדהימה את היתר מקבל תוך שנתיים ושלוש מה שהופך את כל העסקה לתמוהה וחשודה(היכן הראשות?) עדי מטעה את המשקיעים אותו עדי שהבטיח שלא ימכור ובקש שלא צריך לדאוג להכניס סע אי מכירה אמר באסיפה שהוא איתנו לשנים רבות איפה עדידוש .אולי מדובר בתום לב אחר אותו עדימוציא הודעה יום קודם שהוא דוחה את האסיפה על מנת שיקראו טוב יותר את השטר החדש וילמדו אותו האם זו לא הטעיה?בהועה רשמית זה מה שכתב ובו זמנית רקח ובישל את עסקת הקסמים הנפלאה בה הוא מציג איך לאדות 90% מהשקעתו תוך שנה.מי שקנה ביומיים האלה ולדעתי בשבועיים מאז פרסום המצג המטעה אבל ודאי מאז פרסום שטר הנאמנות החדש .ותחשבו על זה.ןלגבי הערה 2 כדאי שתגיע לאסיפות כי עורכי הדין הללו שעשו כאן עבודה מצוינת בשמירה על זכויותיך הרויחו את הזכות להגיב בשם המחזיקים וה לעשות שמונו על ידי האסיפה.עדי המטעה.......שיענש
לל  |  27.08.09
3.
1 ו 2 אתם מושתלים של קייזמן
1.קייזמן מכר את השליטה ב3 וחצי בבוקר בכדי לחמוק מהתחייבויות קשות ומצגים שנתן למחזיקי החוב שלו. (זאת בניגוד גמור למה שהצהיר בפומבי) 2.המכירה התבצעה לחברה "מפוקפקת" ללא שום כוונה לעמוד בהחזרי החוב- חברה ברשימת השימור שכל מזומניה הסתכמו ברבעון הראשון ב 6.7 מ שח 3.הבריחה לא תקל על מצוקתו של מר קייזמן. 4. אביב "המבין " לא מחזיק שום אגרת חוב הוא מושתל או יחצן של קייזמן.
מחזיק אגח  |  27.08.09
לכל התגובות