אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרוגו ראובן יוצאת מראשל"צ - תבנה בפ"ת, בהוד השרון ורמת השרון צילום: צביקה טישלר

סרוגו ראובן יוצאת מראשל"צ - תבנה בפ"ת, בהוד השרון ורמת השרון

חברת הבניה הוותיקה מתחילה בשלושה פרוייקטים בהשקעה מוערכת של כ-200 מיליון שקל

31.08.2009, 19:25 | אורי חודי

סרוגו ראובן - חברה לבנייה הנמצאת בבעלותה של משפחת סרוגו - עומדת להתחיל לבנות שלושה פרויקטים למגורים בחודשים הקרובים. מדובר בפרויקטים לגביהם חתמה החברה שלוש עסקאות קומבינציה שונות עם בעלי קרקעות ברמת השרון, פתח תקווה והוד השרון. היקף ההשקעה הכולל בשלושת הפרויקטים עתיד להיות כ-220 מיליון שקל. חברת סרוגו ראובן פועלת זה 43 שנים והתרכזה עד כה בעיקר בראשון לציון.

ברמת השרון נחתמה עסקה על קרקע בשטח של כ-4 דונם בשכונת נווה גן המיועדת ל-47 יחידות דיור, במגדל בן 16 קומות. העסקה נחתמה מול בעלים פרטיים מוותיקי האזור, בעסקת קומבינציה לפי מפתח של כ-50%, כלומר, בעלי הקרקע יקבלו כמחצית מהדירות שייבנו בפרויקט על פי העסקה. הפרויקט מתוכנן לצאת לשיווק בעוד כחודש ימים ועתיד לכלול דירות החל מדירות 3 חדרים ועד לדירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הפרויקט תוכנן ע"י האדריכל גיורא רוטמן ונמצא בשלבים סופיים לפני קבלת היתרים.

בהוד השרון חתמה החברה עסקה קומבינציה על קרקע בשטח של כ- 2.5 דונם, עם חברת גבעת הוד בע"מ, לפי מפתח של 37%. על הקרקע מתוכנן להיבנות מגדל בן 23 קומות כחלק ממתחם של 3 מגדלי מגורים הנמצא בצפון העיר. את שני המגדלים הנוספים במתחם זה עתידים לבנות קבוצת בסר, וחברת דורון אביב. הפרויקט תוכנן ע"י יסקי - ק.ש.ת.

 

בפתח תקווה חתמה החברה עסקת קומבינציה על שטח של כ-4 דונם בשכונת אם-המושבות. עסקה זו נחתמה לפי מפתח של 37%. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון מתקדמים, על פיו יבנו על המגרש שני בנייני מגורים בני 15 קומות שיכללו 102 יחידות דיור. היקף ההשקעה בפרויקט זה נאמד על ידי החברה בכ-95 מיליון שקל ובנייתו צפוייה להתחיל תוך כחצי שנה.

"כבר לפני שנתיים זיהינו בחברה ביקושים במספר מוקדים באזורי ביקוש במרכז הארץ", מסביר ראול סרוגו מנכ"ל משותף בחברה, "כיוון שהיצע הקרקעות בראשון לציון קטן ממילא בשנים האחרונות ואנחנו מאוד בררניים לגבי המיקומים בהם אנו בונים ומחפשים קרקעות בפריים לוקיישן, המתאימים לרמת הבנייה וההשקעה שלנו, החלטנו לצאת גם החוצה ולהרחיב את הפעילות בעקבות הביקושים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות