אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס תחל להיסחר בתל אביב החל מה-14 בספטמבר

נס תחל להיסחר בתל אביב החל מה-14 בספטמבר

שכי גרליץ, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות: "אנו סבורים, כי הרישום הכפול יתרום להרחבת מחזורי המסחר במניה ולהגברת נזילותה"

01.09.2009, 12:21 | שהם לוי

כפי שפורסם  במאי אשתקד לראשונה ב"כלכליסט", נסטכנולוגיות תחל להיסחר בבורסה בתל אביב, אחרי שככל הנראה יישבה את המחלוקת מול רשות המסים בעניין מיסוי האופציות של העובדים. מניית נס טכנולוגיות שנסחרת בבורסת הנאסד"ק החל משנת 2004, תחל להיסחר גם בבורסה בתל אביב החל מיום שני ה-14 בספטמבר. למעשה הודיעה החברה על רישום כפול שיהפוך אותה לחברה דואלית החל ממועד זה.

החברה, ששווי השוק שלה עומד על 230 מיליון דולר בקירוב, צפויה להצטרף למדד תל-אביב 100, באמצעות המסלול המהיר לרישום של הבורסה בת"א, המאפשר לחברות דואליות, העומדות בתנאים שנקבעו על-ידי הבורסה, כניסה למדדים המובילים בבורסה פרק זמן קצר לאחר תחילת המסחר בארץ.

שכי גרליץ, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות: "הרישום הכפול מחזק את הנוכחות, הנראות והשקיפות של נס ומרחיב עבור קהל המשקיעים בשוק הישראלי והאירופאי את הנגישות לחברה גלובלית בעלת זיקה ישראלית חזקה".

אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב אמרה "אנו מברכים את נס טכנולוגיות לרגל הצטרפותה לבורסה הישראלית בתל-אביב. הרישום הכפול של מניות נס בבורסה בת"א , ירחיב את בסיס המשקיעים, יביא לנגישות מהירה ונוחה של משקיעים ישראלים למסחר במנייה ויאפשר לסחור במניה ששה ימים בשבוע ולמעלה מ-13 שעות ביממה . נס טכנולוגיות מצטרפת למספר הולך וגדל של חברות היי טק הרשומות בבורסה בתל-אביב, ובכך מחזקת את הזיקה שלנו לעולם ההיי-טק הישראלי והגלובלי".

גרליץ הוסיף ואמר כי, "אנו סבורים, כי הרישום הכפול יתרום להרחבת מחזורי המסחר במניה ולהגברת נזילותה, בין היתר על-ידי כך שיאפשר למשקיעים ישראלים ואירופאים מסחר במניית נס טכנולוגיות בשעות פעילותם הרגילות, ובכך שיאפשר למשקיעים מכל העולם 13 שעות מסחר רציפות ויום מסחר נוסף במניות החברה בנאסד"ק ובת"א".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות