אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש: לרמי שביט אסור היה לבטל עסקה עם מייסד ג'אמפ צילום: אוראל כהן

ביהמ"ש: לרמי שביט אסור היה לבטל עסקה עם מייסד ג'אמפ

בכך אישר בית המשפט המחוזי את פסיקת הבורר מתחילת השנה לפיה הבעלים של המשביר לצרכן סיכל את אחד התנאים בחוזה למרות שלא היה זכאי לעשות זאת

02.09.2009, 11:20 | מארק שון
בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה אתמול (ג') את בקשת המשביר לצרכן לבטל את פסק הבורר בסכסוך עם מייסד חברת ג'אמפ, מנחם קופיץ. הבורר, עו"ד רובי בכר, פסק בתחילת השנה כי המשביר לצרכן סיכל את אחד התנאים בחוזה וקבע שהוא לא היה זכאי לבטל את ההסכם, כפי שקרה בפועל.

קופיץ פנה לעו"ד בכר בדצמבר האחרון כדי שישמש כבורר בינו לבין רמי שביט, מבעלי המשביר לצרכן, לאחר שהעסקה ליציאתו של קופיץ מהשותפות "ג'אמפ אופנה" שהיתה בבעלות שניהם התפוצצה בעקבות הודעתו של שביט כי הוא חוזר בו מהחלטתו לרכוש את חלקו של קופיץ בחברה.

לפני כשנה וחצי רכש שביט 50% ממניות ג'אמפ תמורת 22 מיליון שקל ובחודש אוקטובר שנה שעברה הודיע, כי ירכוש את יתרת המניות תמורת 7.5 מיליון שקל. לאחר רכישת המניות היתה אמורה המשביר להחזיק ב-100% ממניות ג'אמפ.

לאחר שהבורר פסק לטובתו של קופיץ המשביר ושביט לא השלימו עם רוע הגזירה ועתרו לביהמ"ש כדי לבטל את פסק הבורר, אך השופט ניסים ישעיה דחה את הבקשה בהחלטה קצרה ואישר את פסק הבורר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
אם רמי שביט חכם שירכוש את ג'אמפ במלואה כמותג נדרש הוא יעשה את עסקת חייו
רמי שביט נכשל הפעם גם בבית המשפט הוא יעשה בחוכמה אם ירכוש את מניות ג'אמפ הנותרות מקופיץ ג'אמפ הנו מותג נדרש ע"י נשות ישראל ומרגע שאבי מלכה נכנס לתמונה העסק מראה רווחים רבים שיבדוק אם הנאמן ספרים יוריד את אבי מלכה מהעץ הגבוה ישלוט בג'אמפ כמותג נדרש ויוליך את ג'אמפ למקומה הראוי לה בצמרת אופנת הנשים במדינה. אני נוהגת לרכוש באופנת ג'אמפ מזה שנים רבות במרכז שרונה. המנהלת ציפי והעובדות מדהימות מקצועניות המנהלת ציפי מנהלת את החנות בתבונה במקצועניות ובסימפטיה אין סופית ללקוחותיה החנות תמיד נקיה מסודרת ומדוגמת להפליא ממש כף לי ולחברותי להגיע לחנות ולרכוש שם ביגוד איכותי במחירים סבירים. בהצלחה לג'אמפ ונקווה כי החברה תשרוד ותתקיים לעד כי זו תפחלתנו כנשים שרוכשות ברשת האופנה הזו באהבה ובנאמנות
דליה קרמר , כפר סבא  |  02.09.09