אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם AM:PM תיסגר בשבת? צילום: עומר הכהן

האם AM:PM תיסגר בשבת?

על פי פרסומים בתקשורת החרדית, דודי ויסמן עומד לסגור את חנויות הרשת בשבת על מנת להסיר את החרם החרדי על שפע שוק שבשליטתו

02.09.2009, 15:22 | אורנה יפת

האם דודי ויסמן עומד להיכנע לחרדים? על פי פרסומים בתקשורת החרדית ,ויסמן, בעל השליטה בדור אלון, עומד לסגור את רשת AM PM בשבת על מנת להסיר את החרם החרדי על רשת השיווק שפע שוק.

החרם החרדי נמשך כבר מעל שנה ובחודשים האחרונים הסבה רבוע כחול מעל 20 סניפים של שפע שוק למגה ומגה בול, לאחר שהרשת החרדית נפגעה קשות מהחרם.

פורטל האינטרנט החרדי לדעת נט פירסם היום (ד') כי ציבור לא קטן של חרדים חזר לקנות בשפע שוק וזאת בעקבות עסקה שנרקמת בין דודי ויסמן לבין החרדים. על פי הפרסום ויסמן צפוי לסגור חלק מסניפי רשת המרכולים שפועלים בשבת, באופן הדרגתי, עד לסגירת הרשת כולה בשבת. החרדים טוענים כי מנכ"ל שפע שוק, יצחק קלרמן, קיים לאחרונה מגעים סודיים עם רבנים על מנת להגיע לפתרון של המשבר המתמשך. גם בעיתון החרדי יתד נאמן פורסמה הבוקר ידיעה על סגירת חלק מסניפי AM PM .

יצוין כי בעבר כבר סגר דודי ויסמן חלק מסניפי המרכולים בשבת על מנת לבוא לקראת החרדים ולסיים את הסכסוך. בין היתר נסגרו הסניפים תל דן, תל ברוך, דיזינגוף ורחוב שאול המלך. גם סניף ברחוב ינקין פינת אחד העם עמד סגור במשך כמה שבועות. אך המהלך כאמור לא הביא להפסקת החרם על שפע שוק.

קבוצת דור אלון סירבה להגיב על הידיעה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה