אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפועל פ"ת נפרדה מהספונסרית הראשית שלה צילום: צביקה טישלר

הפועל פ"ת נפרדה מהספונסרית הראשית שלה

הבעלים גל חצור ותומר סיני החליטו על הצעד הדרסטי מאחר והחברה 'מאן' קשורה למאיר שמיר, אחד המעורבים בהליך הריסת 'האורווה'. חצור: "מזלזלים בהפועל פ"ת ובנו באופן אישי"

03.09.2009, 13:48 | שי ארצי, ynet
הטלטלה בהפועל פתח תקווה נמשכת. המלאבסים החליטו אמש (ד'), במהלך דרסטי, להיפרד מקבוצת 'מאן', הספונסרית הראשית של הקבוצה, באופן חד צדדי. הצעד הוא תוצאה של החלטה משותפת של הבעלים בפועל של הקבוצה, גל חצור ותומר סיני, אשר הודיעו על החלטתם ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון.

השניים טענו כי החליטו להיפרד מהספונסר הראשי של המועדון בשנים האחרונות כיוון ולחברת 'מאן' יש קשר ישיר לאיש העסקים מאיר שמיר, אשר מחזיק באדמת האצטדיון ע"ש חברת 'הלה"פ', יחד עם חברת אשדר, ושלח לקבוצה לפני מספר ימים מכתב ובו נטען כי על פ"ת לפנות את אצטדיון האוורוה בתוך 90 יום.

חצור וסיני ניסו לפתור את הנושא מחוץ לכותלי בית המשפט, בתיווכו של אבי לוזון. לטענתם, מספר פגישות נקבעו עם מאיר שמיר ורמי נוסבאום (מנכ"ל אשטרום), אך אלו בוטלו תמיד.

לכן, בהנהלה החליטו לנתק קשר עם כל הנוגעים בדבר תהליך הריסת האיצטדיון ולפנות לתביעה משפטית בשם קבוצת הכדורגל הפועל פ"ת.

כפי שפורסם ב-ynet, חצור וסיני מינו את עו"ד בועז בן צור לתווך בנושא ובערב יום רביעי הם נתנו לו אור ירוק להמשיך בתביעה המשפטית. חצור וסיני מבטיחים לחשוף מסמכים רלוונטים אשר יעידו על כך שלא ניתן לגרש את הפועל פ"ת מהאצטדיון ויציגו מסמך המעיד על כך. המסמך עצמו, כזכור, נחשף לפני מספר שבועות.

גל חצור אמר אמש ל-ynet: "זילזלו בהפועל פ"ת ובנו באופן אישי. לכן אנו מבטיחים ללכת נגד מאיר שמיר וחברת אשדר עד הסוף, ולהוכיח את צדקתנו בכל הקשור לנושא האצטדיון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות