אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיפ"א אוסרת על צ'לסי להחתים שחקנים עד 2011

פיפ"א אוסרת על צ'לסי להחתים שחקנים עד 2011

מדובר במהלך דרמטי של התאחדות הכדורגל העולמי. זאת לאחר שצ'לסי, לפי האשמות, החתימה את גאייל קאקוטה, שחקן נוער, בצורה לא חוקית

03.09.2009, 16:13 | סוכנויות הידיעות

פיפ"א התאחדות הכדורגל הבינלאומית אוסרת על צ'לסי לעשות עסקים בשוק העברות כיוון שהמועדון עודד, לפי האשמות, שחקן צרפתי להפר חוזה עם הקבוצה שלו. צ'לסי לא תוכל להחתים שחקנים חדשים, מאנגליה או מהעולם, בשני חלונות העברות הבאים (בינואר 2010 ומיוני עד ספטמבר ב-2010) בגלל תלונה של מועדון הכדורגל הצרפתי לנס.

לנס התלוננה לפיפ"א על כך שצ'לסי החתימה את השחקן הצעיר שלה – גאייל קאקוטה – באופן לא חוקי. צ'לסי, לפי האשמות, גרמה לקאקוטה להפר את החוזה שלו בלנס כדי להצטרף אליה. צ'לסי נקנסה בעבר על ידי הפרמיירליג על כך שניהלה משא ומתן עם מגן ארסנל, אשלי קול, למרות שהיה תחת חוזה ביריבה הלונדונית.

צ'לסי תשלם ללנס פיצויים בסך 130 אלף יורו ותצטרך לסייע לקאקוטה לשלם פיצויים לקבוצתו לשעבר בשווי 780 אלף יורו. 

קאקוטה, שחקן במילואים של צ'לסי, משחק בנבחרת צרפת הצעירה וקיבל את הכינוי "זידאן השחור". בשנה שעברה נבחר לשחקן המילואים של השנה בצ'לסי. הקבוצה תוכל לערער על ההחלטה.

פרנסואה קאלודה, לשעבר מנג'ר לנס, אמר ל"גרדיאן": "אמרתי להם שהם יכולים להיות מושעים מפעילות בכלל אם הם ימשיכו לרדוף אחרי גאייל. הסברתי להם את החוקים של פיפ"א אבל הם לא הקשיבו".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות