אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אירוע התרמה של בנק הפועלים: בכירי המשק שולפים את הארנק

לדברי יו"ר הבנק, יאיר סרוסי, אין הוא רואה הפחתה במצב התרומות ל-33 עמותות חברתיות לעומת השנה שעברה, טרם פרץ המשבר הכלכלי. בין הנצפים באירוע דב קוטלר, יגאל בריטמן, אלפרד אקירוב, יובל ודליה רבין, דן טהורי, אוריאל רייכמן, איזי בורוביץ וצביקה פיק

04.09.2009, 15:07 | רון גרנות

בלי החליפות הרשמיות של אמצע השבוע אבל עם המון רצון טוב וכסף קטן בארנק התייצבו היום (ו') בכירי המשק לאירוע ההתרמה שאירגן ויזם בנק הפועלים, זו השנה הרביעית, למען 33 עמותות חברתיות.

בעלת השליטה בבנק, שרי אריסון, מלווה בבנה ג'יסון ובת זוגו אליטל, פתחה את הבוקר בקומה השביעית שם התרשמה מהעבודות שהועמדו למכירה והובאו הישר ממרכזי תעסוקה ברחבי הארץ. התלווה אליה שר הרווחה, יצחק בוז'י הרצוג, ורעייתו מיכל. אריסון סיפרה כי הבגאז' ברכבה כבר עמוס במתנות שרכשה בדוכנים המפוזרים על פני הקומות והוסיפה כי היא שמחה על ההזדמנות שניתנה לעמותות להציג את מרכולתם.

ראשי הבנק, היו"ר, יאיר סרוסי, והמנכ"ל, ציון קינן, התרשמו מהנוכחות המאסיבית של בכירי המשק שהתייצבו במקום ויצאו בידיים עמוסות בשקיות. בין השמות שהצטיידו במתנות סמליות: ארז ויגודמן, דב קוטלר, יגאל בריטמן, אלפרד אקירוב, יובל ודליה רבין, דן טהורי, אוריאל רייכמן, איזי בורוביץ, יאיר המבורגר, אבי גבאי, אירית איזקסון, צדיק בינו שהגיע עם גבי רוטר, רוני מילוא, רון לובש, אורי סלונים, מאיר שני, חיים קרופסקי, פיני כהן, נילי פריאל ללא הבעל אהוד ברק והפרסומאים - גדעון עמיחי, ראובן אדלר, אייל חומסקי ומודי כידון.

צביקה פיק שהגיע אף הוא לאירוע קיבל מחמאות ממנכ"ל הבנק שאמר למאסטרו כי הוא מעריץ גדול שלו. פיק הודה לו ואמר שישמח לבקר אותו במשרדו. "יש לי כמה רעיונות לשיתוף פעולה", הוסיף פיק. גם השחקן אקי אבני נראה פעיל במיוחד כשבמשך דקות ארוכות שוחח עם שרי אריסון על פעילות העמותות ומצבם הכספי.

לסיכום אמר סרוסי כי אין הוא רואה הפחתה במצב התרומות לעומת השנה שעברה, טרם פרץ המשבר הכלכלי. למי שתהה לנוכחותם של היו"ר והמנכ"ל לשעבר דני דנקנר וצבי זיו, השניים נמצאים בחופשות פרטיות בחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות