אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רייפמן: המנהל המיוחד הכשיל את כל ניסיונותיי צילום: אוראל כהן

רייפמן: המנהל המיוחד הכשיל את כל ניסיונותיי

המנהל איתן ארז: "רייפמן מפריח כזבים ובדותות. לא היה שום הסדר לטרפד". היום צפויה החלטה בעניין מעצרו של אלי רייפמן

07.09.2009, 08:54 | צמרת פרנט

אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז, טען אתמול בתגובה שהגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב כי המנהל המיוחד שמונה לנכסיו, עו"ד איתן ארז, "הכשיל, מטעמים אשר כנראה נלמד עליהם רק בעתיד לבוא, פעם אחר פעם את ניסיונותיי (להגיע להסדר), תוך שהוא מבהיר לנושים שפנו אליו כי אין הסדר".

רייפמן מבקש לפיכך מבית המשפט לדחות את בקשתו של ארז להורות על מעצרו. החלטה בעניין צפויה להתקבל הבוקר בדיון באולמה של השופטת ורדה אלשיך.

ארז עצמו מסר אתמול בערב ל"כלכליסט" כי "תגובת רייפמן כוללת בדותות, שיתבררו מן הסתם בבית המשפט וכן בחקירות שמנוהלות נגדו על ידי משטרת ישראל וכונס הנכסים הרשמי". 

לדברי ארז, רייפמן מעולם לא הגיש בקשה להסדר נושים או בקשה לכינוס אסיפות, "כך שלא היה לי שום הסדר לטרפד". "רייפמן מבין שהגיע רגע האמת ולכן מנסה לדחות את הקץ על ידי הפרחת כזבים לכל עבר", הוסיף ארז. 

"הוא חייב לנושים לפי הודאתו 60 מיליון דולר, ולדבריו הוא מחזיק במניות של אמבלייז השוות 20 מיליון דולר, אך מסרב למוסרן לנושיו למרות צווים של בית המשפט המחוזי והעליון". 

את בקשת המעצר נגדו הגיש ארז בטענה שרייפמן לא ביצע את החלטת בית המשפט להעביר לידיו את מניותיו באמבלייז. 

"בצר למר רייפמן הוא אינו בוחל בשקרים ובפיזור השמצות תוך שימוש בהלכה החדשה של בית המשפט העליון שמותר לעורך דין לומר כל שקר גס שעולה בדעתו תוך שלא ניתן להגיש נגדו תביעת תביעה", הוסיף ארז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות