אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון - המשך המאבק על "איש השרירים": רב בריח תובעת ממולטילוק 50 מיליון שקל צילום: ערן יופי כהן

פרסום ראשון - המשך המאבק על "איש השרירים": רב בריח תובעת ממולטילוק 50 מיליון שקל

רב בריח: מולטילוק מייצרת באמצעות חברה סינית דלתות בניגוד להסכם הפשרה

07.09.2009, 12:43 | מארק שון

חברת רב בריח הגישה הבוקר (ב') תביעה על סך 50 מיליון שקל מחברת מולטילוק בגין שימוש בסימן המסחרי של "איש השרירים". במסגרת התביעה מבקשת רב בריח גם צווי מניעה וצו שיאפשר לחברה להיכנס למחשבי מולטילוק בקרית יבנה.

רב בריח טוענת, באמצעות עו"ד עופר פירט, שהיא פונה לביהמ"ש בעקבות מידע שהגיע לידיה, שמולטילוק התקשרה עם החברה הסינית שנזיין והיא מייצרת באמצעותה ומשווקת דלתות המסומנות בסימן המסחרי המדובר. בתביעה נכתב, כי רב בריח תוכיח שמוליטילוק מוכרת את המוצרים במחירים נמוכים ומאוד במטרה להשתלט על השוק במהירות, תוך דחיקת רגליה של רב בריח.

עוד נכתב בתביעה, כי החברה פועלת בניגוד למה שהצהיר בביהמ"ש לפני חודשיים שמעון שקל, המכהן כמנכ"ל מולטילוק, על חלוקת זכויות השימוש בין שתי החברות ועל האיסור שחל על מולטילוק לעשות שימוש בסימן "הדמות השרירית", "בשעה שהוא עצמו מנהל בחשאי באותו הזמן את כל אופרציית גניבת הזכויות", נכתב בתביעה.

בית המשפט המחוזי דחה לפני כשבועיים את בקשת מולטילוק לאסור על רב בריח להשתמש בלוגו, שלטענתה דומה ללוגו של "איש השרירים". מדובר בסאגה מתמשכת שהחלה בתחילת שנות ה-2000 וסיומה אינו נראה באופק. בהסכם שנחתם בין שתי החברות ב-2002, לאחר שמולטילוק רכשה חלק מפעילות רב-בריח, נקבע כי כל חברה תעשה שימוש בסימן המסחר של "איש השרירים" לסימון מוצריה בלבד: מולטילוק בתחום מוצרי הנעילה ורב-בריח - בתחום מוצרי ההגנה לרכב ובתחום הדלתות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות