אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למעלה מעשרת אלפים דולר למ"ר במגדל נווה צדק צילום: צביקה טישלר

למעלה מעשרת אלפים דולר למ"ר במגדל נווה צדק

בפרויקט נווה צדק על הים נמכרו חמש דירות בשטח ממוצע של 144 מ"ר, בסכום כולל של 26 מיליון שקל. מנכ"ל יורוקום נדל"ן: ההתעוררות בשוק הנדל"ן משביעה רצון ודומה לביקושים שהיו טרם המשבר

09.09.2009, 16:31 | אורי חודי

יורוקום נדל"ן וצמח המרמן מכרו חמש דירות במהלך חודש אוגוסט בפרויקט היוקרה נווה צדק על הים בעבור סכום כולל של כ-26 מיליון שקל.

מדובר בשלוש עסקאות שנחתמו מול שני לקוחות ישראלים ותושב חוץ אחד. בשתיים מתוך העסקאות חוברו יחד שתי דירות סמוכות. כל הדירות שנמכרו ממוקמות בין הקומה ה-15 לקומה ה-20 במגדל, ושטחה הממוצע של כל אחת מהדירות שנמכרו עומד על כ-144 מ"ר.

"בעסקאות האחרונות חצינו את רף העשרת אלפים דולר למ"ר בפרויקט", מוסר ראובן סגן-כהן, מנכ"ל חברת יורוקום נדל"ן, "ההתעוררות בענף כולו, מקרינה ללא ספק גם על מגדלי היוקרה ורמת הביקושים לדירות בחודשים האחרונים משביעה רצון ודומה לביקושים שהיו טרם המשבר.

רוכשי הדירות בפרויקט כיום אינם מחפשי מציאות, מדובר בקהל שהינו ברובו קהל מקומי המכיר את איכויות הפרויקט וסביבתו, אלו הלקוחות שהמתינו להתבהרות ולהתייצבות המצב במשק, ולמעשה הבשילו כעת לקניה".

עד כה נחתמו חוזים ל-29 דירות בפרויקט מתחילת השיווק, בהיקף כולל של כ-118 מיליון שקל. מהחברות נמסר כי בנוסף חתמו על זיכרון דברים ל-14 דירות נוספות במגדל, בהיקף כספי של כ-60 מליון שקל.

פרויקט "נווה צדק על הים" ממוקם בין הרחובות יצחק אלחנן, מוהליבר והתבור ומונה כ- 168 דירות, במגדל בן 30 קומות כאשר יזמי המגדל בוחנים את האפשרות להגביהו בעשר קומות נוספות. כדי לעשות זאת יצטרכו היזמים לפתח ולהקים שדרה שתחבר בין שדרות רוטשילד לרחוב אלחנן.

מהיזמים נמסר כי בימים אלה פועלות החברות להגשת תוכנית מתאר להקמת שדירה חדשה לוועדה המחוזית, זאת לאחר אישור התוכנית בוועדה המקומית. כמו כן, כדי להגביה את המגדל על החברות יהיה לבצע מטלות ציבוריות הכוללות פינוי בית הספר בנות יעקב, בניית בית ספר חלופי על קרקע שהחברה רכשה בבני ברק והקמת בית כנסת וגן ילדים.

כחלק מהפרויקט ובצמוד למגדל, יוקם מבנה נוסף בן חמש קומות שיכלול דירות דופלקס ודירות לופט. צפי המכירות הצפוי מהפרויקט עומד על כ-825 מיליון שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
צריך להרוס את המגדל הזה.
מפגע סביבתי בגובה של 147 מטרים. 44 קומות של כיעור ללא שום התחשבות בסביבה שבה המגדל נבנה. המפגע הזה נבנה ללא כל חשיבה כלשהי אך ורק על טהרת הרווחים ובלי שום הסתכלות לטווח ארוך. מישהו ראה פיסת קרקע בתל אביב, הבין שאם בונים יותר גבוה אפשר להרוויח יותר כסף ובנה מפלצת שמתנשאת מעל שכונה היסטורית של בתים נמוכים. העיצוב של המגדל עצמו נוראי וחסר כל פרופורציה. מהצד של נווה צדק הוא נראה אפילו עוד יותר גרוע מאחר שהאדריכל הגאון החליט לבנות דירות סטודיו גבוהות בחלק התחתון כך שהחלק התחתון נראה לא קשור לעליון ומכער עוד יותר את הכיעור הענק הזה. ואם כל זה לא מספיק אז הוא מטיל צל על חצי משכונת נווה צדק למשך חלק גדול משעות היום וחוסם כל רמז לאור שמש. מישהו בתל אביב שמע פעם על המושגים "תכנון" או אולי "תכנית מתאר"? אז מאחר שכנראה שלא- הסבר קצר: מחליטים מראש איפה בונים גורדי שחקים ואיפה בונים בנייה נמוכה בכל עיר מודרנית. את גורדי השחקים בונים במרכז העיר ליד צירי התחבורה הראשיים ואת הבנייה הנמוכה משאירים לשולי העיר. כך לא יוצרים עומס תחבורה, את הצל מרכזים במקום אחד במקום על בתי המגורים, חוסכים מיליונים על תשתיות בגלל שאפשר לרכז את התשתיות במקום אחד (תחבורה ציבורית וכו') ויוצרים מרכז מרשים במקום ג'ונגל של גורדי שחקים שכל אחד נבנה במקום אחר בלי שום תכנון מוקדם. כנראה שעיריית תל אביב לא שמעה על המושגים האלה ולכן כל אחד בתל אביב בונה גורדי שחקים איפה שבא לו ואיך שבא לו, בלי שום התחשבות בתשתית הקיימת או בהפרעה שגורדי השחקים יצרו לשכונות הסמוכות. גורדי שחקים לא צריכים להיות מפגע- אבל צריכים לדעת איפה לשים אותם ואיך לשים אותם.עצוב ש-44 שנים אחרי הבזיון שיצר מגדל שלום מאיר אף אחד לא הבין את המסר וממשיכים לייצר מפגעים שיהיו בכייה לדורות בקצב גובר והולך. מישהו צריך להרים את הכפפה, להכריז מלחמה נגד היזמים ששום דבר חוץ מהכסף של עצמם לא מעניין אותם- וליצור תכנית מתאר אמיתית למחוז תל אביב שתחליף את הכאוס האורבני ששולט באיזור כרגע.
אבי , ישראל  |  12.09.09
5.
ל-2: ביאסת לי את הבוקר, אתה יודע?
כשאתה מדבר על "מס האזרחות" בסך של 2 מיליון, אני מבין שאתה מתייחס לעלותה של דירה ממוצעת בימינו במדינת ישראל. אם זה כל מה שנשאר מן החלום הציוני, "מועדון המיליון" של אלא שיש להם את הסכום הזה, נותנים בעיטה בתחת לאלה שאין להם את הסכום הזה, הרי שהוא פשט את הרגל. המדינה זה לא קאנטרי קלאב! אם תטאטא החוצה את כל מי שאין לו לשלם את "דמי החבר", המדינה תקרוס. תפנימו. נדל"ן זה לא רק ביזנס והשקעה. זה גם חיים של בני אדם.
אורן , ת"א לשעבר  |  10.09.09
לכל התגובות