אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איסתא בקונטרה לאל על: יוצאת במבצע ומדגישה "אצלנו מחירי הטיסות כוללים ארוחות" צילום: פייר תורג'מן

איסתא בקונטרה לאל על: יוצאת במבצע ומדגישה "אצלנו מחירי הטיסות כוללים ארוחות"

אל על יצאה במבצע למכירת כרטיסי טיסה למושבי הבייסיק, שאינם כוללים שירותים נלווים. איסתא לא נשארים חייבים ומציעים כרטיסים ללונדון תמורת 399 דולר

13.09.2009, 20:06 | יסמין גיל
בחברת איסתא לא נשארים חייבים: שלושה ימים לאחר שאל על הודיעה לסוכני הנסיעות על מבצע מכירות מוקדם לטיסות החורף, במסגרתו יימכרו החל מהיום (א') כרטיסים בשירות Economy Basic שעיקרו מכירת מושבים במחיר מוזל, כאשר על השירותים הנלווים כמו צ'ק אין, בחירת מושב וארוחה, משלם הנוסע בנפרד - יוצאת גם איסתא במבצע לחורף ודואגת להדגיש: "המחירים כוללים הכל: ארוחות, הושבה, בידוק ומזוודות".

גם חברת התעופה הבריטית bmi מעדכנת היום את סוכני הנסיעות לגבי מחירים חדשים ללונדון בכל המחלקות, ומדגישה בפני הסוכנים: "שותפים יקרים, היום יותר מתמיד חשוב שתזכרו: ב-bmi המחירים מזכים אתכם בעמלה". זאת, גם כפי הנראה כתגובה להודעת אל על מהשבוע שעבר, שבה כתבה חברת התעופה הישראלית לסוכני הנסיעות על מכירת כרטיסי הבייסיק: "לידיעתכם: מכירות אלו לא יזכו אתכם בעמלה".

ומה לגבי המחירים? מאיסתא נמסר כי כרטיסי טיסה ללונדון, לצעירים, בחברת התעופה הבריטית bmi, יוצעו במחיר של 399 דולר, כולל כל השירותים. אל על מציעה כרטיס טיסה ללונדון, בשירות הבייסיק שאינו כולל את כל השירותים, במחיר התחלתי של 409 דולר, או במחיר לחברי מועדון הנוסע המתמיד, של 378 בשילוב 50 נקודות, גם כן בשירות הבייסיק הבסיסי. bmi מעדכנת את הסוכנים על מחיר התחלתי ללונדון של 429 דולר.

"באיסתא המחירים לא מאלצים את הנוסע לשלם עבור שירותי טיסה שקיבל תמיד ללא תשלום, כמו סרטים, ארוחות, בידוק וכבודה", אומר סמנכ"ל השיווק של החברה, רונן קרסו. עוד נמסר מהחברה כי המבצע הוא ליציאות בחודשים נובמבר-דצמבר, למזמינים כרטיסים עד יום רביעי.

כאמור, אל על עצמה יצאה היום במבצע שיימשך שלושה ימים, במסגרתו תמכור כרטיסים ליציאות בנובמבר-דצמבר למגוון יעדים באירופה, בשירות הבייסיק, וכן כרטיסים ליעדים ארוכי טווח בשירות המלא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות