אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טויוטה מציגה: לנד קרוזר פראדו חדש

טויוטה מציגה: לנד קרוזר פראדו חדש

בתערוכת פרנקפורט יוצג דור חדש לרכב הכביש שטח הנמכר ביותר בישראל. בדומה לקודמו, גם הפראדו החדש לא מוותר על נסיעה בשטח קשה

14.09.2009, 10:19 | תומר הדר

טויוטה פרסמה היום תמונות ראשונות של הדור החדש של רכב הכביש שטח לנד קרוזר פראדו, שיחשף באופן רשמי מחר בתערוכת הרכב הבינלאומית שתיערך בפרנקפורט. הפראדו החדש אינו דגם חדש לחלוטין, אלא מתיחת פנים לדגם הקיים. 

בדומה לפראדו הנוכחי, שזכה בישראל להצלחה בלתי מבוטלת ומחזיק בתואר "רכב הכביש שטח הכבד הנמכר ביותר" בשנים האחרונות, גם הפראדו החדש מבוסס על שלדת סולם שמאפשרת נסיעה בשטח קשה. בניגוד לרכבי כביש שטח חדשים רבים, דוגמת המתחרה קיה סורנטו שיוצג גם הוא בתערוכה, הפראדו מצויד גם בהילוך כוח שמאפשר נסיעה איטית בשטח קשה. היצע מנועיו של הפראדו כולל גרסה מחודשת של מנוע הטורבו דיזל בנפח 3.0 ליטרים שמותקן בדגם הנוכחי.

המנוע המחודש מפיק 171 כוחות סוס ופולט 214 גרם של פחמן דו חמצני לקילומטר בגרסה הידנית, שאינה צפויה להגיע לישראל. בנוסף, בלנד קרוזר החדש מותקנת מערכת מתלים נשלטת אלקטרונית, המסוגלת לברור את מידת השיכוך בהתאם לתנאי השטח, ומערכת "בקרת זחילה" להתקדמות איטית בשטח קשה.

הלנד קרוזר החדש צפוי להגיע לישראל בחודשים הקרובים, וביוניון מוטורס יבואנית טויוטה מדווחים על עשרות הזמנות שכבר נפתחו לדגם החדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות