אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כסף נדבק לכסף: 39 יהלומנים זכו בלוטו צילום: צביקה טישלר

כסף נדבק לכסף: 39 יהלומנים זכו בלוטו

ל"כלכליסט" נודע כי חברי הבורסה ליהלומים ובראשם נשיא הבורסה אבי פז, זכו אתמול ב-117 אלף שקל בהגרלת הלוטו. הזוכים יחלקו את הכסף ל-40 נתחים כמספר ממלאי הטופס, החלק הנוסף יועבר כתרומה לצדקה

16.09.2009, 15:57 | נעמה סיקולר

השנה האחרונה היתה לא פשוטה עבור חברי הבורסה ליהלומים שנפגעו מאוד מהמשבר הכלכלי, בתקופה האחרונה התחיל הביקוש ליהלומים לעלות וערב השנה החדשה, התבשרו אתמול גם חברי הבורסה כי המזל התדפק על דלתם.

ל"כלכליסט" נודע כי 39 חברי הבורסה ליהלומים ובראשם נשיא הבורסה אבי פז, זכו אתמול ב-117 אלף שקל בלוטו לאחר שניחשו 5 מספרים נכונה. הזוכים יחלקו את הכסף ל-40 נתחים כמספר ממלאי הטופס, החלק הנוסף יועבר כתרומה לצדקה. גם לאחר תשלום המס צפויים להיוותר בידי הזוכים למעלה מ-2,000 שקל.

חברי הבורסה מקיימים מסורת ארוכת שנים של מילוי טפסי הגרלה במשותף ובאופן מסורתי מחלקים במקרה של זכייה את הכספים כאילו זכה בהם חבר אחד נוסף ואת הנתח הזה תורמים לארגונים חברתיים שונים. היעד אליו תועבר התרומה בגין הזכייה הנוכחית טרם נקבע.

יחד עם זאת במקביל לבשורה על הזכייה העבירה אתמול הנהלת הבורסה ליהלומים תרומה של 40 אלף שקל לעמותת "חום - חסד ומשגב" העוסקת בהצלת חייהם של אלפי ילדים רעבים בישראל. הנהלת הבורסה קיבלה לקראת החג עשרות פניות לתרומה והחליטה על העמותה מתוך רצון לתמוך בילדים נזקקים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

74 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

71.
החבר'ה היהלומנים תרמו כמה שקלים עלובים ורצים לספר לחבר'ה
בורסת היהלומים אינה נהנית מתדמית טובה בארץ, אלא כזו של מנותקת מהעם. לכן אצו רצו חברי הנהלת בורסת היהלומים להראות שזה לא כך ותרמו סכום זניח תוך שהם מנסים להשיג פרסום טוב. לפי חלק מהתגובות פה, נראה שהפראיירים קנו את הסיפור. 117 אלף שקלים לחלק ל-40 זה 2900 ליהלומן. בהנחה שמהתרומה לא לוקחים מס הרי ש-39 היהלומנים תרמו יחד כ-2900 שקלים שזה כ-75 שקלים ליהלומן. מה-75 שקלים האלו הם רצו ועשו הו-הא. אני כסטודנט עני בירושלים שבקושי גומר את החודש תרמתי יותר מזה ולא רצתי מיד לתקשורת לספר. מצד שני, לי אין תדמית מלוכלכת למרק...
לפחות תתרמו סכום משמעותי , ירושלים  |  17.09.09
לכל התגובות