אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פסטיבל ראש פינה יחגוג השנה עשור צילום: אוראל כהן

פסטיבל ראש פינה יחגוג השנה עשור

הפסטיבל יתקיים בין ה-26 ל-28 בנובמבר, וידונו בו בו במגמות ובטרנדים שעיצבו את הטלוויזיה הישראלית והעולמית בעשר השנים האחרונות

21.09.2009, 15:30 | מיכל תוסייה כהן
פסטיבל ראש פינה לטלוויזיה יתקיים השנה בין ה-26 ל-28 בנובמבר. לפסטיבל עתידים להגיע ראשי אנשי הטלוויזיה והמדיה בארץ, ובמהלכו ייערכו הרצאות ופאנלים שונים שיגעו בסוגיות מרכזיות שעל סדר היום התקשורתי.

בין השאר ידונו בפסטיבל על קרב ההישרדות של ערוץ 10, ההאטה ביצירות מקור בצל המשבר, יוזמת משרד התקשורת למעבר לרישיונות שידור, וחדירת האינטרנט ותכני המדיה החדשה לחיינו. בנוסף, מאחר שהפסטיבל הקרוב יחגוג עשור לקיומו, ידונו בו במגמות ובטרנדים שעיצבו את הטלוויזיה הישראלית והעולמית בעשר השנים האחרונות, לצד מבט לעשר השנים הבאות.

את הפסטיבל יערוך השנה ירון טן ברינק, עורך רייטינג, שאמר: "בעשר השנים החולפות התפתחה בישראל תעשיית תוכן מפוארת שהגיעה להישגים מרשימים. את חגיגות העשור של פסטיבל ראש פינה ננצל כדי לסמן אותם ואת החדשנות שאפיינה את התקופה הזאת על מסך, ובמקביל נבדוק איך ממשיכים את המומנטום לתוך העשור הבא מול המשברים, האיומים והאתגרים שניצבים בפני הטלוויזיה ויצרני התוכן" .

עמי גניגר, יו"ר תיא תקשורת, יוזמת הפסטיבל, אמר: "בעשר שנותיו, הפסטיבל, כמו התעשייה, עבר תהפוכות ושינויים. זהו סוף שבוע שחוגג יצירה ישראלית ומשתמש במפגש לקידום התעשייה, התחרות וללימוד והעשרה. אני נרגש שמה שהחל כמפגש תמים של 200 איש – מביא לראש פינה מידי שנה מעל 2000 איש שאוהבים ליצור תוכן ומרותקים מהתהליך עצמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות