אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: נבזלין חוגג יובל צילום: בלומברג

דיבידנדים: נבזלין חוגג יובל

בכירי המשק יפגשו הערב בהופעה של לאונרד כהן, עובדי יורוקום מכינים דרכונים, אהוד בן ש"ך מפיק סרט טלוויזיוני על מלחמת לבנון ואפריקה ישראל צוחקים עם אדיר מילר,

24.09.2009, 11:05 | רון גרנות

צמרת בנק דיסקונט תפשוט הערב על תא הכסף באצטדיון רמת גן בהופעה של לאונרד כהן. היו"ר שלמה זהר והמנכ"ל גיורא עופר יארחו את בעל השליטה מתיו ברונפמן ושאר קודקודי המשק, בהם יצחק תשובה, נוחי דנקנר, שרי אריסון, איתן ורטהיימר, יגאל בריטמן, דודי ויסמן, אלי הורביץ, שלמה ינאי, מוטי פרידמן, עידן עופר, יוסי רוזן, יוסי מימן, מוזי ורטהיים, אליעזר פישמן וגבי רוזנברג.

מימן. הללויה, צילום: שאול גולן מימן. הללויה | צילום: שאול גולן מימן. הללויה, צילום: שאול גולן

גם ראשי הבנקים המתחרים קיבלו הזמנה: גליה מאור ואיתן רף, יאיר סרוסי וציון קינן, זאב אבלס, חיים פרייליכמן, יעקב פרי, ז'ק אלעד וסמדר ברבר־צדיק. לרשות הנוכחים יעמוד מתחם VIP שימוקם מחוץ לאצטדיון ובניגוד למתחם בהופעה של מדונה, שכלל ארוחה של ממש, יכלול שתייה וכיבוד קל בלבד.

 

נבזלין חוגג יובל /מאיה נחום שחל

המיליארדר הרוסי לאוניד נבזלין חגג אמש יום הולדת 50 במוזיאון בית התפוצות בתל אביב, שבו הוא מכהן כיו"ר חבר הנאמנים. במהלך האירוע, שבו הופיע גידי גוב, הודיע נבזלין על תרומה של 6 מיליון דולר להקמת מוזיאון העם היהודי שייפתח ב־2012 בבית התפוצות.

המסך הקטן של אהוד בן ש"ך

יו"ר קבוצת פטרולגז אהוד בן ש"ך נעדר בחודשים האחרונים לא מעט מהעבודה. סיבת ההיעדרות נודעה אתמול: בן ש"ך עמל על הפקת סרט טלוויזיוני, "כאילו לא היתה מלחמה", העוסק במלחמת יום כיפור. את התוצאה תוכלו לשפוט בשבת הקרובה בערוץ 10. "אני רואה בסרט הזה משימה ושליחות", אמר בן ש"ך, "חשוב שחוסר הפקת הלקחים ממלחמת יום כיפור לא יישכח, זה בנפשה של המדינה, הצבא וכל אזרח".

אדיר מילר ויעקב סודרי, צילום: אינה ליבשיץ אדיר מילר ויעקב סודרי | צילום: אינה ליבשיץ אדיר מילר ויעקב סודרי, צילום: אינה ליבשיץ

לאן יטוסו עובדי יורוקום?

בשורה נעימה חיכתה בערב החג לעובדי יורוקום. המנכ"ל אילן גרינבוים שיגר למאות עובדיו איגרת עם איחולים ובה הודה להם על הביצועים, והפתיע את העובדים בגיבוש באנטליה, שאליו ייצאו בסוף החודש הבא. "נא הכינו הדרכונים - והפרטים יגיעו בהמשך. אוהב אתכם", סיכם גרינבוים.

באפריקה ישראל חוגגים

מי אמר שבקבוצת אפריקה ישראל לא מחייכים בימים אלו? הנה, במסיבת הגיבוש שערכה שלשום מלונות אפריקה בניצוחו של המנכ"ל יעקב סודרי צפו מנהלי המלונות במופע סטנד־אפ של אדיר מילר. וצחקו. בטח שצחקו.

מנכ"ל ארקיע בשחקים

מנכ"ל ארקיע גדי טפר לקח פסק זמן מכל העניינים הפנים־ארציים, וטס להעביר עם משפחתו את החגים בארצות הברית ובקריביים, שם ישהו כולם שלושה שבועות.

תגבורת לנשיאות ICC ישראל

נשיאות לשכת המסחר הבינלאומית בישראל (ICC) קיבלה אתמול תגבור: ליו"ר הארגון, האלוף במיל' אורן שחור, התווספו בשולחן הנשיאות גד פרופר, עו"ד יחזקאל בייניש, פרופ' אליעזר רחמילביץ' ואיש העסקים יורם הסל. הארבעה מצטרפים לשאר חברי הנשיאות בארגון - דן שיינמן, גדעון פישר ויהודה טוניק.

מנכ"ל ארקיע גדי טפר, צילום: עמית שעל מנכ"ל ארקיע גדי טפר | צילום: עמית שעל מנכ"ל ארקיע גדי טפר, צילום: עמית שעל

פרסים בקנה

כבוד לתעשייה הצבאית: סמנכ"ל הפיתוח העסקי ד"ר דני פרץ קיבל שלשום את הפרס היוקרתי AIAA, על תרומתו לפיתוח וייצור מערכת החץ. הפרס הוענק לו בוושינגטון על ידי מינהלת ההגנה נגד טילים האמריקאית, עם ה־AIAA, האיגוד המקצועי של מהנדסי האווירונאוטיקה והחלל בארצות הברית, והנהלת הכנס הבינלאומי להגנה נגד טילים בליסטיים. אתמול המשיך פרץ לתערוכה הביטחונית השנתית AUSA בוושינגטון, וישוב ארצה בשבוע הבא.

דניאל סוקץ' (44) מונה למנכ"ל הקרן החדשה לישראל. בשנה שעברה נבחר למנכ"ל הפדרציה היהודית בסן פרנסיסקו ואזור המפרץ.

יעל שאלתיאלי (63) החלה השבוע את כהונתה כמנכ"לית קק"ל. בעבר כיהנה כמנכ"לית משרד החקלאות.

רענן כרמי (48) מונה למנהל הפעילות של מטריקס צפון. בתפקידו הקודם כיהן כסמנכ"ל שיווק ומכירות בינלאומי של חברת Vanguard.

תמיר פלג (33) מונה לסמנכ"ל בקרן רום, קרן ההשתלמות של עובדי הרשויות המקומיות. פלג כיהן בעבר כמנהל מכירות ראשי בפריזמה מכשירים פיננסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות