אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נכון לסוף יולי: 10% מהעובדים של פוליקום בסניף הבריטי חלו בשפעת החזירים

נכון לסוף יולי: 10% מהעובדים של פוליקום בסניף הבריטי חלו בשפעת החזירים

ההידבקות רחבת ההיקף בחברה הגיעה גם לסטיב ליילנד מנכ"ל פוליקום EMEA. דן אנגל מנהל פעילות פוליקום בישראל מציין כי על ארגונים להיות מוכנים לכל מקרה שעלול להשפיע על עסקיהם, במיוחד כאשר מדובר בחברה עם כוח אדם קבוע הנמצא במקום מסוים

29.09.2009, 10:15 | שהם לוי

חברת פוליקום הישראלית הנסחרת בבורסה הנאסד"ק הודיעה היום כי היא הייתה מבין החברות שהן הנפגעות הישירות משפעת החזירים. בסוף יולי כבר נדבקו 10% מהעובדים בסניף הבריטי של החברה כולל סטיב ליילנד מנכ"ל פוליקום EMEA. הבנק העולמי העריך כי עלויות הקשורות למוות, מחלה והיעדרות יחד עם המאמצים למניעת הידבקות בשפעת החזירים עלולים להוריד יותר מ-1% של התמ"ג.

כצעד ראשון להגנה על העובדים, נשלחו העובדים שנדבקו במחלה לביתם, זאת תוך הפעלת שיקול אסטרטגי להגנה על שאר העובדים החשופים במיוחד לסכנות שבהידבקות, כאשר האפשרות היחידה להמשיך ולנהל עסקים כרגיל, היא המשך עבודה מהבית באמצעות מערכות ועידה טלפוניות ווידאו קונפרנס. בנוסף שחררה את עובדי המפתח בעלי ידע ייחודי או בלעדי.

דן אנגל מנהל פעילות פוליקום בישראל מציין כי על ארגונים להיות מוכנים לכל מקרה שעלול להשפיע על עסקיהם, במיוחד כאשר מדובר בחברה עם כוח אדם קבוע הנמצא במקום מסוים.

"יש להיערך מראש למקרה של התפרצות על ידי מציאת תחליף מבעוד מועד לפגישות אישיות במודל תקשורתי משולב שיש בכוחו להתגבר על הגבלות של מיקום, ניוד ועובדים אשר עובדים מהבית. בעולם העסקים שאנו נמצאים בו היום מודל כזה אינו יכול להיות מושתת על טלפוניה בלבד אלא גם על תקשורת וידיאו, מידע ואינטרנט".

"באפריל 2009, כשנתגלתה השפעת במקסיקו, נציגי הממשלה במקסיקו השתמשו במערכת וידיאו קונפרנס של פוליקום על מנת לתקשר עם כ-1500 גורמי בריאות בעולם על מנת לזהות את מקור ההתפרצות וכן לדון בהמשך מיגור. השימוש בפתרונות פוליקום חסכה זמן וכנראה גם הצילה חיים", הוסיף אנגל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות