אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בסר צפויה לרכוש מחבס מגרש בפארק צמרת ב-127 מיליון שקל

בסר צפויה לרכוש מחבס מגרש בפארק צמרת ב-127 מיליון שקל

על המגרש מתוכנן לקום מגדל תאום למגדל מנהטן, שכבר נמצא במתחם. עם השלמת העסקה, יוותר בבעלותה המלאה של קבוצת חבס מגרש נוסף עליו תוכל לבנות 129 יחידות מגורים

29.09.2009, 10:32 | שי פאוזנר

קבוצת בסר, בשליטת נחשון קיוויתי וקלמן סופרין, נמצאת במגעים עם קבוצת חבס לרכישת מגרש בן 7 דונם במתחם פארק צמרת, עליו היא מתכננת להקים מגדל תאום למגדל מנהטן אותו הקימה במתחם זה. חבס נתנה לבסר אופציה לרכישת זכויותיה במגרש שהינו אחד משני המגרשים שבבעלותה בפארק צמרת. על פי ההסכם – תשלם בסר עבור המגרש 127 מיליון שקל לפני מע"מ. המגרש מיועד לבנייה של עד 122 יחידות דיור. עם השלמת העסקה האמורה, יוותר בבעלותה המלאה של קבוצת חבס מגרש נוסף עליו היא תוכל לבנות 129 יחידות מגורים. מדובר במגרש הממוקם בסמיכות לפרויקט Yoo Tel Aviv, שנבנה אף הוא על ידי קבוצת חבס.

נציין, כי רכישת זכויות הבעלות של קבוצת חבס בשני המגרשים בשכונת "פארק צמרת" בצפון תל אביב, הידועים כמגרשים 5 ו- 6, הושלמה לאחרונה, לאחר שחבס השלימה מהלך רכישה, שארך מספר שנים, במסגרתו רכשה הקבוצה במספר עסקאות נפרדות, את חלקיהם של יתר בעלי הזכויות בשני מגרשים אלו. בחבס אמרו היום כי העסקה הצפויה הינה חלק מהערכותה של קבוצת חבס לקראת אפשרות ניצולן של הזדמנויות עסקיות חדשות אשר עתידות להתממש, להערכת הנהלת החברה, בעתיד הלא רחוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות