אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונן גינזבורג ימונה למנכ"ל דניה סיבוס

רונן גינזבורג ימונה למנכ"ל דניה סיבוס

יחליף את אילן בן גיגי שקיבל הבוקר הודעת סיום העסקתו מאיזי כהן, מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר דניה סיבוס. בן-גיגי מונה לתפקיד במאי 2008

29.09.2009, 12:01 | סיון איזסקו

איזי כהן, מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר דניה סיבוס מינה הבוקר (ג') את רונן גינזבורג ששימש ב-11 שנים אחרונות כסמנכ"ל הנדסה לתפקיד מנכ"ל דניה סיבוס. במקביל, הודיעה כהן לבן גיגי על סיום כהונתו.

בן גיגי החל את כהונתו בדניה סיבוס בחודש מאי 2008 לאחר ששימש במשך כארבע שנים במנהל חטיבת אירופה בחברת תה"ל.

מדניה סיבוס נמסר בהודעה לעיתונות כי "יו"ר הדירקטוריון, איזי כהן, הודה לאילן בן גיגי על תרומתו לחברה ואיחל לו הצלחה בכל אשר יפנה. כהן הביע את בטחונו כי רונן גינזבורג, שנמנה בשנים האחרונות עם ההנהלה הבכירה של דניה סיבוס ומילא תפקידים בכירים נוספים במערך הבינלאומי של קבוצת האם, אפריקה ישראל, ימשיך ויצעיד את דניה סיבוס להצלחה בכל תחומי עיסוקיה – בארץ ובעולם".

רונן גינזבורג, (39, נשוי + 3), הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ובעל תואר שני במינהל עסקים (MBA), עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, מילא ב-11 השנים האחרונות מגוון תפקידי ניהול מרכזיים בחברה; כסמנכ"ל הנדסה וחבר הנהלה בכיר שהוביל את ביצועי כל הפרויקטים בארץ וכמו כן את חברת הבת של דניה ברומניה – דניה רום, שבמסגרתה הולך ומושלם בימים אלה המרכז המסחרי קוטרוצ'ן – פרוייקט הדגל של אפ"י אירופה מקבוצת אפריקה ישראל בבוקרשט, בהיקף של כמיליארד שקל.

גינזבורג ניהל עבור דניה גם את פרוייקט הקמת מפעל אינטל החדש בקרית גת והינו בעל ניסיון רב בניהול שיתופי הפעולה של דניה סיבוס עם חברות יזמיות וקבלניות.

דניה סיבוס חתמה את המחצית הראשונה של 2009 עם ירידה של 24% בהכנסות החברה לעומת התקופה המקבילה אשתקד וצניחה של 50% ברווח הנקי שהסתכם בכ-12 מיליון שקל.

ההון העצמי של דניה סיבוס הסתכם בסוף הרבעון השני של השנה בכ-286 מיליון שקל וחברה נסחרת כיום לפי שווי של 340 מיליון שקל לאחר שזינקה ב-405% מתחילת השנה. אפריקה ישראל, בעלת השליטה בחברה מחזיקה ב-73% ממניותיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
ברכות לרונן גינסבורג
אני מכיר את רונן עוד מהיותו בעתודה הצבאית, ג'ינג'י קופצני בטכניון. הילד הזה היה מתפרץ עם התשובות , מקפיץ את המרצים, והם לא הסכימו שהגאון יצא מהכיתה.טוב הלב, החכמה והצניעות גרמו לכולנו לאהוב, להעזר ולפרגן לרונן בלימודים. מרגש לראות איך עלה בסולם הדרגות, מעט נרגע, אבל נשאר עם התאווה לידע ולהנדסה. מוריד את הכובע בפנייך, חברי
דני , הרצליה  |  24.11.09
לכל התגובות