אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל פורטסמות': הבעלים הסעודי יזם מינוי גרנט צילום: אי פי אי

מנכ"ל פורטסמות': הבעלים הסעודי יזם מינוי גרנט

מזרח תיכון חדש? פיטר סטורי סיפר כי הבוס החדש של הקבוצה, עלי אל-פרג', היה זה שהחזיר את המאמן הישראלי העירה: "הוא מאמין שאברהם הוא האדם הטוב ביותר לתפקיד. טבעי שירצה את האיש שלו". השוער דייויד ג'יימס: "אוהב את גרנט, הוא נהדר"

08.10.2009, 10:11 | סוכנויות הידיעות ו-yent

"אני שמח שאברהם גרנט מגיע אלינו", כך אמר שוער פורסמות', דייויד ג'יימס, בתגובה למינויו של אברם גרנט, מנג'ר צ'לסי לשעבר למנהל מקצועי במועדון.

ג'יימס הוסיף: "אני אוהב את אברהם, הוא איש נהדר וחכם, יש לו ידע נרחב ואני בטוח שהוא יעזור לנו. כשהצטרפתי לקבוצה אני זוכר שהוא היה פעיל מאוד בכל הנוגע להכנות למשחקים. זה צעד טוב ונכון".

מנכ"ל פורטסמות', פיטר סטורי, הבהיר שמעמדו של המנג'ר פול הארט יציב ושגרנט "לא מחכה להחליף אותו". "גרנט לא מהווה איום על תפקידו של פול הארט", אמר סטורי. "הארט ממשיך בתפקיד המנג'ר ואברהם גרנט יעבוד לצידו ויעזור לו עם הניסיון שלו. זה התפקיד של אברהם, לעזור ולייעץ לפול. ההחלטות המקצועיות בנוגע לבחירת השחקנים יהיו של המנג'ר. גרנט יעבוד עם פול בדיוק כפי שעבד בעבר עם הארי רדנאפ".

סטורי אף הפתיע כשחשף כי גרנט מונה ביוזמת הבוס החדש של המועדון, עלי אל-פרג' הסעודי. "הבעלים רצה תשתית חדשה והוא האמין שאברם הוא האדם הטוב ביותר לתפקיד", סיפר המנכ"ל, "הוא לא דיבר איתי על זה לפני כן. בכל מקרה, זה טבעי שבעלים חדשים יגיע וירצה את היועצים והאנשים שלו".  

באנגליה מספרים שמי שתיווך בעסקה בין גרנט לפומפי היה פיני זהבי, שמתפקד כסוכנו של גרנט וגם כיועץ של פורטסמות'.

פול הארט עבד ללא עוזר מאמן מאז שבראין קיד עזב בקיץ האחרון. סטורי אישר שלאחר מינויו של גרנט הקבוצה אינה מחפשת יותר עוזר מאמן. משחקה הבא של פורטסמות' בליגה יתקיים ב-17 באוקטובר, נגד טוטנהאם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות