אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לופטהנזה ממנה מנכ"ל חדש ל-bmi העולמית צילום: בלומברג

לופטהנזה ממנה מנכ"ל חדש ל-bmi העולמית

הקונצרן הגרמני יחזיק החל מנובמבר ב-100% מחברת התעופה הבריטית. וולפגנג פרוק-שאוור, כיום מנכ"ל ג'ט איירווייז ההודית, יחליף את מנכ"ל bmi נייג'ל טרנר

08.10.2009, 11:37 | יסמין גיל
כשבוע לאחר שקונצרן התעופה הגרמני לופטהנזה הודיע כי רכש מחברת SAS הסקנדינבית את 20% המניות הנותרות בחברת התעופה הבריטית bmi ב-38 מיליון ליש"ט, והחל מה-1 בנובמבר יחזיק בבעלות מלאה על bmi - מתבצעים חילופים בצמרת ההנהלה.

בהודעת החברה הבריטית מהיום (ה'), נמסר כי וולפגנג פרוק-שאוור, מי שמכהן כיום כמנכ"ל ג'ט איירווייז ההודית, ימונה למנכ"ל bmi החל מנובמבר ויחליף בתפקידו את נייג'ל טרנר. טרנר, שהחל את עבודתו ב-bmi לפני 22 שנה, מהן בחמש השנים האחרונות כמנכ"ל - ימשיך לכהן כדירקטור במועצת המנהלים של bmi.

פרוק-שאוור, יליד אוסטריה, כיהן בעבר, בין היתר, כיו"ר מועצת המנהלים של ברית התעופה Star Alliance. הוא משמש כמנכ"ל ג'ט איירווייז מיוני 2003.

קונצרן לופטהנזה כולל את חברות התעופה סוויס השוויצרית, 96% מאוסטריאן איירליינס, 45% מבריסל איירליינס, 13% מלוקסאייר - חברת התעופה של לוקסמבורג, 15% מג'ט בלו האמריקאית, וכן את אייר-דולומיטי האיטלקית, חברה בת בשם לופטהנזה-איטליה וחברות תעופה מקומיות בגרמניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות