אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבועיים אחרי כניסתו לתפקיד מנכ"ל דניה סיבוס - גיזנבורג מפטר 20 עובדים

שבועיים אחרי כניסתו לתפקיד מנכ"ל דניה סיבוס - גיזנבורג מפטר 20 עובדים

במסגרת המהלך כ-20 עובדים במטה ההנהלה של החברה יסיימו עבודתם בחברה כאשר המטרה היא לחסוך בהוצאות ההנהלה וכלליות שהסתכמו במחצית הראשונה של השנה בכ-16 מיליון שקלים

12.10.2009, 13:30 | סיון איזסקו

שבועיים לאחר החלפתו של מנכ"ל דניה סיבוס אילן בן גיגי ברונן גינזבורג הודיע אתמול המנכ"ל על צמצום השדרה הניהולית של החברה. במסגרת המהלך כ-20 עובדים במטה ההנהלה של החברה יסיימו עבודתם בחברה, כאשר המטרה היא לחסוך בהוצאות ההנהלה וכלליות שהסתכמו במחצית הראשונה של השנה בכ-16 מיליון שקלים. את מקומם של העובדים שעזבו ימלאו עובדים מתוך החברה, כך שמצבת העובדים בסופו של המהלך תקטן באופן משמעותי והעובדים שיישארו בחברה יהיו אחראים כל אחד על תחום אחריות רחב יותר.

איל הוכמן, ששימש בששת החודשים האחרונים כמנכ"ל החברה הבת נתיבי היובל המפעילה את פרויקט כביש 431 יסיים תפקידו בחברה. טרם דווח על מינוי מחליף - כאשר הערכות הן כי החברה תדווח על מינוי בימים הקרובים לאחר קבלת אישור דירקטוריון.

רום ארז, ששימש כיועץ המשפטי של החברה בששת החודשים האחרונים יסיים אף הוא את תפקידו בחברה ואת תפקידו תמלא מעתה עו"ד ענבל דוד שעובדת בלשכה המשפטית של דניה סיבוס מאז שנת 2004.

יובל שפרינגר ששימש בשלוש שנים האחרונות כמהנדס ראשי אגף מגורים וחבר הנהלה מסיים את כהונתו ובמקביל דיווחה החברה כי מנהלי האזורים, יחיאל וייל, רן פרידמן, דניאל בלנק, מונו לכהן במקביל לתפקידם גם בתפקידי מהנדסים ראשיים בחברה.

סמנכ"ל תפעול של הקבוצה, איתן כוכב, ימונה כמשנה למנכ"ל, וסמנכ"ל תפעול וביצוע וסמנכ"ל הכספים של החברה, גיא אלדר יקבל לאחריותו גם את תחום הבקרה ויכהן גם כסמנכ"ל כספים ובקרה.

גינזבורג הודה לבעלי התפקידים שיסיימו בקרוב את תפקידיהם הנוכחיים והביע את בטחונו כי בעלי התפקידים החדשים שמונו הבוקר יסייעו בידו להצעיד את דניה סיבוס לשגשוג בכל תחומי הפעילות.

רונן גינזבורג, עצמו שמונה כאמור לפני כשבועיים לתפקיד המנכ"ל שימש עד כה כסמנכ"ל הנדסה של החברה והוא בעל וותק של 11 שנים בדניה סיבוס. גיזנבורג תפס את מקומו של אילן בן גיגי שמונה לתפקיד מנכ"ל החברה רק במאי ‭.2008‬ דניה סיבוס היא זרוע הקבלנות והתשתיות של אפריקה ישראלוהיא נסחרת לפי שווי של 357 מיליון שקל. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות