אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ויסוניק יפרוש מתפקידו בסוף השנה צילום: shutterstock

מנכ"ל ויסוניק יפרוש מתפקידו בסוף השנה

את אבי שחראי יחליף אבי בריר שיצטרף לחברה ב-25 באוקטובר. בריר כיהן בעבר כראש חטיבה באלדין

12.10.2009, 14:01 | ענת ציפקין

מנכ"ל ויסוניק אבי שחראי צפוי לפרוש מתפקידו בסוף השנה. יחליף את שחראי אבי בריר (55), שיצטרף לויסוניק ב-25 באוקטובר והחל מינואר 2010 יכהן כמנכ"ל ונשיא החברה. אבי בריר כיהן בעברו כראש חטיבה באלדין מערכות.

ויסוניק פועלת בתחום מערכות האבטחה אלקטרוניות לבתים פרטיים. ויסוניק לא מציינת מהי הסיבה שבעטיה החליט שחראי לפרוש מתפקידו. שחראי יסיים את כהונתו ב-31 בדצמבר 2009, ובריר ייכנס לתפקידו החדש ב-1 בינואר בשנה הבאה.

את מחצית השנה הראשונה סיכמה ויסוניק עם ירידה קלה בהכנסות, לסך של 42.7 מיליון דולר, בהשוואה להכנסות של 44.6 מיליון דולר במחצית המקבילה אשתקד. הסיבה לירידה הקלה במכירות נובעת בעיקר מירידת מכירותיה של ויסוניק בארצות הברית (16%), ישראל (9%) ואירופה (4%). ירידה זו אוזנה עם עליה קלה במכירותיה של ויסוניק בבריטניה, סקנדינביה, וצרפת. גם היחלשות היורו והליש"ט אל מול הדולר גרמו לירידה בהיקף ההכנסות המדווחות.

למרות הירידה הקלה במכירות, בשורה התחתונה רשמה ויסוניק עליה של 26% ברווח הנקי ל-5.2 מיליון דולר לעומת המחצית המקבילה אשתקד. הרווח התפעולי של החברה זינק ב-44% במחצית ל-4.7 מיליון דולר. השיפור ברווח התפעולי נבע מפעולות התייעלות בהן נקטה הנהלת החברה להורדת היקף הוצאותיה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות