אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בניין ברחוב בן יהודה בת"א נרכש ב־18.3 מיליון ש' בלבד צילום: יובל חן

בניין ברחוב בן יהודה בת"א נרכש ב־18.3 מיליון ש' בלבד

ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת רכישה שילמה את הסכום עבור בניין בן ארבע קומות הסמוך למלון הילטון. הבניין ישופץ ויוספו לו שתי קומות

13.10.2009, 08:07 | שי פאוזנר

קבוצת רכישה המונה 20 חברים רכשה את בניין מספר 149 ברחוב בן יהודה, שבפינת רחוב הלפרין 10 בתל אביב. במסגרת העסקה שנחתמה ביום חמישי האחרון רכשה הקבוצה את הבניין תמורת 18.3 מיליון שקל, כולל מע"מ. המחיר נמוך באופן יחסי לאזור.

הבניין היה בבעלות יזם הנדל"ן התל־אביבי יורם אבנר, שרכש אותו לפני כשנתיים מידי כמה יורשים, ובבעלות אביב שירותי אדריכלות של האדריכלית שולי פרסיאדו. את הקונים ייצגה עו"ד מרים דונין. במסגרת זו נמכר ביותר מ־4 מיליון שקל הפנטהאוז בקומה העליונה מתוך ארבע הקומות בבניין לזוג ישראלים המתגורר בניו יורק. הדירה במפלס אחד בשטח של כ־150 מ"ר, עם מרפסת בשטח של כ־85 מ"ר; קרי מחיר של כ־17 אלף שקל למ"ר.

בבניין יש 16 דירות, והוא פונה לרחוב הלפרין, בסמוך למלון הילטון ומרחק של מטרים ספורים מהים. נוסף על כך הבניין כולל שתי חנויות הפונות לרחוב בן יהודה. לפי התב"ע (תוכנית בניין העיר), אפשר להוסיף לבניין עוד שתי קומות ומרתפים, והרוכשים כבר החלו לקדם את היתרי הבנייה, כך שלפי התכנון יהיו בבניין 18 יח"ד מתוכן 15 דירות רגילות, דירת פנטהאוז, מיני־פנטהאוז ודירת גן. מחירו של הפרויקט כולל הבנייה מוערך ב־27 מיליון שקל. את העסקה ילווה בנק לאומי, שיעמיד לחברי הקבוצה מימון בשיעור של כ־70%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה