אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיפ"א בודקת את מעורבותו של פיני זהבי במעבר של אשלי קול לצ'לסי צילום: ראובן שורץ

פיפ"א בודקת את מעורבותו של פיני זהבי במעבר של אשלי קול לצ'לסי

התאחדות הכדורגל הבינלאומית, שעורכת חקירה לגבי 15 העברות שחקנים לקבוצות בריטיות, בודקת את מעורבותו של הסוכן הישראלי בהעברתו השערורייתית של אשלי קול לצ'לסי מארסנל

13.10.2009, 11:53 | סוכנויות הידיעות

פיפ"א, שעורכת חקירה לתוך 15 העברות שחקנים לקבוצות בריטיות, בודקת גם את מעורבותו של הסוכן הישראלי, פיני זהבי, בהעברתו השערורייתית של אשלי קול לצ'לסי לפני 4 שנים. כך מדווח היום (ג') "הגרדיאן".

"הסופר-אייג'נט" הישראלי היה מעורב בהצעה הלא חוקית שהגישה צ'לסי למגן השמאלי שהיה תחת חוזה בארסנל ב-2005. הצדדים נפגשו במלון הרויאל פארק בלונדון שם הוגשה ההצעה הלא חוקית שכל המעורבים, מלבד זהבי, נענשו בגללה. ג'ונתן בארנט, סוכנו של קול, נקנס ב-100 אלף ליש"ט והושעה ל-18 חודשים. גם פיטר קניון, מנכ"ל צ'לסי לשעבר, נקנס, וגם ז'וזה מוריניו, מאמן הקבוצה. כמובן שהמועדון עצמו נקנס ונענש. הצדדים נקנסו בסך הכל ב-600 אלף ליש"ט (הסכומים ירדו לאחר ערעורים של הצדדים).

זהבי, שרשום כסוכן בישראל, לא עמד בפני וועדת המשמעת של התאחדות הכדורגל האנגלית והפרמיירליג, שפנו לפיפ"א כדי שתעניש את הסוכן. פיפ"א אמרה ל"גרדיאן" כי "החקירה ממשיכה" – תשובה זהה לזו שנתנה בשלוש השנים האחרונות.

זהבי, כך נראה, לא ייענש או ייקנס על ידי פיפ"א.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות