אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרס מפעל חיים לעיתונאים פלוצקר, לונדון וקירשנבאום צילום: תומריקו

פרס מפעל חיים לעיתונאים פלוצקר, לונדון וקירשנבאום

את הפרס של אגודת העיתונאים יקבלו השלושה בכנס אילת לעיתונות 2009, בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו

13.10.2009, 22:35 | מיכל תוסייה כהן

אגודת העיתונאים הודיעה היום על החלטתה להעניק פרס מפעל חיים לפרשן הבכיר של "ידיעות אחרונות" סבר פלוצקר, ולעיתונאים הוותיקים בערוץ 10 ירון לונדון ומוטי קירשנבאום. הפרס הוענק להם עבור עבודתם רבת השנים והשפעתם על התקשורת בישראל. השלושה יקבלו את הפרס בכנס אילת לעיתונות 2009, בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בשיחה עם "כלכליסט" התבדח קירשנבאום כשאמר: "הפרס מחמיא מאוד, רק דבר אחד מעיב - זה שגם ירון זכה". קירשנבאום הוסיף: "כשאתה מקבל פרס עבור מפעל חיים, זה אומר שאומרים לך לארוז. אנחנו בשיא העשייה. בכל מקרה, הפרס הוא מהקולגות, לכן זה מחמיא ומשמח מאוד".

הבחירה בשלושת העיתונאים, אשר זוכים להערכה רבה הן בעיתונות והן בקרב הציבור בישראל, התקבלה על ידי אגודת העיתונאים ונשיאת אוניברסיטת בן־גוריון בנגב, פרופ' רבקה כרמי. פלוצקר נחשב לאחד מבכירי העיתונאים הכלכליים בישראל וב־1998 זכה בפרס סוקולוב לעיתונאות כתובה. לונדון זכה ב־2007 בפרס סוקולוב למפעל חיים, וכיום הוא אחד הכוכבים הבולטים של ערוץ 10 בזכות תוכניתו "לונדון וקירשנבאום", עמיתו לפרס. בעברו של קירשנבאום פרס ישראל, שבו זכה ב־1976 על תרומתו לאמנות הרדיו, הקולנוע והטלוויזיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות