אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלי נרקיס: להעביר את מניותיו של אלי רייפמן באמבלייז לעו"ד שלמה נס

נרקיס הציע למנות את עו"ד נס כנאמן נוסף לצידו של איתן ארז, שסירב להגיב בעניין זה אך אמר כי עד היום הוגשו תביעות בסך 340 מיליון שקל

14.10.2009, 15:40 | מארק שון

שלי נרקיס הציע היום (ד') באסיפת נושים סוערת שהסתיימה בדקות האחרונות, להעביר את מניותיו של אלי רייפמן באמבלייזלעו"ד שלמה נס. במהלך הישיבה, בה סקר המנהל המיוחד של אמבלייז, עו"ד איתן ארז, את תביעות החוב שהוגשו בתיק של רייפמן, הציע נרקיס למנות את עו"ד נס כנאמן נוסף לצידו של עו"ד ארז.

נרקיס אף פנה במהלך הישיבה לעו"ד יוסי כהן, נציגו של אסף ברזני, באומרו: "אתה לא בעל החוב. בוא נסכים ששלמה נס יקבל את המניות בנאמנות".

בשיחות סגורות אמר נרקיס כי הוא משוכנע כי שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשיך, לפניה יתייצב רייפמן בתום תקופת מאסרו, לא תדחה את ההצעה למנות את נס כנאמן נוסף.

עו"ד ארז לא הסכים להגיב להצעתו של נרקיס, אך ציין כי "במסגרת האסיפה נמסר דיווח מפורט לנושים על חובות החייב. עד היום הוגשו תביעות חוב על סך 340 מיליון שקל. בנוסף, נמסר דיווח על ההליכים המשפטיים נגד בוריס בנאי בקשר למפעל בפולין והמכרות בנמיביה".

עו"ד נס הבהיר כי ההצעה לא עברה דרכו. לדבריו: "שמנו מועלה מעת לעת ופונים אלינו בכל מיני תיקים הרבה גורמים בגלל מומחיותנו בתחומים אלה, ומעבר לכך, אין לנו כל מעורבות בתיק רייפמן".

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
יותר טוב לזרוק את עו"ד ארז לגמרי ולמנות את נס ככונס
מטרת ארז לקבל את עמלותיו מהר במכירה מהירה של המניות ללא התחשבות בגורל אמבלייז העובדים או המחיר הסביר הביאו למצב זה. על חמדנות יש לשלם וצריך להעיף אותו מהתיק לאחר שגרם נזק לכולם. בכלל המצב שכונס לא מפסיד כלום גם אם הוא גרוע ופישל כמו פה לא קבילה כמו גם תיחום העמלות שמכוונות אותם לעשות קופה ולא לדאוג לחברה.
ארז נכשל ולא מתאים  |  18.10.09
לכל התגובות