אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי בערוץ ספורט 5+: HD ונוסטלגיה צילום: ראובן שוורץ

מכבי בערוץ ספורט 5+: HD ונוסטלגיה

רק אתמול בבוקר חתמו על חוזה השידורים' חברת הכבלים HOT, חברת הלוויין YES ערוץ הספורט וקבוצת מכבי תל אביב. לפי הערכות תקבל מכבי כ־3 מיליון דולר עבור זכויות השידור שלה ביורוליג (75% מזה הולכים ליורוליג).

15.10.2009, 09:57 | כתב כלכליסט

ערוץ ספורט 5+ ישדר את משחקיה של מכבי תל אביב ביורוליג בעונת 2009/10. רק אתמול בבוקר חתמו על חוזה השידורים כל הגופים הנוגעים בדבר, חברת הכבלים HOT, חברת הלוויין YES ערוץ הספורט וקבוצת מכבי תל אביב. לפי הערכות תקבל מכבי כ־3 מיליון דולר עבור זכויות השידור שלה ביורוליג (75% מזה הולכים ליורוליג).

החתימה היתה צפויה, ולכן בערוץ הספורט נערכו בחודשים האחרונים לשידור המשחקים. שידורי מכבי תל אביב ביורוליג ישודרו גם בספורט 5 HD במקביל. שמונה מצלמות HD יוצבו ברחבי המגרש, נוסף על שתי מצלמות אצבע HD שיוצבו מעל הסלים. זו הפעם הפעם הראשונה שהמשחקים של מכבי תל אביב ישודרו בערוץ בתשלום.

בכל משחק בית של הקבוצה, יפתח אולפן פרי גיים ב־5+LIVE שילווה היישר מהיכל נוקיה את כל המתרחש בדקות שלפני עליית המתמודדות למשחק. כמו כן, בערוץ 5+GOLD יעבירו את השידור שדרנים ושחקני עבר המזוהים עם משחקיה של מכבי תל אביב באירופה. אלכס גלעדי ישדר את המשחק הראשון הערב ומיקי ברקוביץ' יפרשן. גם מוטי ארואסטי וטל ברודי יהיו בצוות הפרשנים וכעת מתקיים משא ומתן עם כמה אנשים לגבי עמדת השדרן.

אחרי המשחק יוצאת מכבי לארה"ב, שבה תקיים את משחקי הראווה המסורתי שלה נגד קבוצת N.B.A. ערוץ הספורט ישדר את משחקה של הקבוצה נגד ניו יורק ניקס ביום ראשון ב־5+LIVE.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות