אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל לידר שוקי הון הגיש הצעה לרכישת 25.1% מלידר השקעות

מנכ"ל לידר שוקי הון הגיש הצעה לרכישת 25.1% מלידר השקעות

דני ברק הגיש את ההצעה לרכישה יחד עם 28 עובדים של לידר שוקי הון, במסגרת המכרז למכירת השליטה בחברה על ידי נושי החברה בראשות בעלי האג"ח

15.10.2009, 18:46 | גולן חזני

דני ברק, מנכ"ל לידר שוקי הון, הגיש הצעה לרכישת 25.1% מלידר השקעות במסגרת המכרז למכירת השליטה בחברה, על ידי נושי החברה בראשות בעלי האג"ח. אל ברק הצטרפו 28 עובדים של לידר שוקי הון.

ברק מציע כאמור לרכוש 25.1% מהמניות עם אופציות לרכישת מניות נוספות עד ל-50.1% ממניות החברה. כמו כן, כוללת ההצעה רכישת 33% ממניות לידר שוקי הון והעברה של 18% ממניות לידר שוקי הון, חברת הבת של לידר אחזקות, לידי בעלי האג"ח.

היום (ה') הוא היום האחרון להגשת הצעות במכרז, ובין המציעים היו גם דן דוד וצבי בארינבוים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
למגיבים 1 ו- 3
לידיעתכם - כדי להצליח חייבים לבחור צוות מעולה.אתם, כך נראה לי, מבינים יותר בכדורגל ובכדורסל, ויודעים כי המאמן בלבד אינו יכול להצליח. אפילו פיני גרשון הגדול ייכשל אם לא יהיו לימינו המיטב שבמיטב. דני ברק ידע זאת. הוא הקים ושיבץ צוות עובדים לעילא ולעילא, ולכן - גם במפולת החזיק מעמד ולידר שוקי הון הוכיחה עצמה והשתתפה, בהצלחה, כמעט בכל גיוס הון. עובדים מעולים כאלה- אינם חוששים למקום עבודתם. אתם רואים אותם וקוראים את דעותיהם בכל ערוץ טלויזיה, בכל עיתון ובאינטרנט. הם אינם ילדים ואינם פוחדים. במקרה שיפוטרו (וזה עלול לקרות אם ברק לא יזכה), הם יחטפו מיידית. נראה לי כי גם דני ברק ייחטף, ללא שהיות מרובות, לתפקיד נכבד - ויצליח בכל אשר יפנה. ולסיום - לכל המערערים והמלעיזים על התנהגותו של ברק - שימו היטב לב לעובדה שהוא לא פגע, לא לכלך ולא הפיץ שמועות על הבעלים הנוכחיים של לידר השקעות ואף לא על יתר המועמדים-המתחרים. הוא ג'נטלמן אמיתי ומנהל מעולה. אני מאחל לדני ברק ולנו - הצלחה במשימה.היה והצלח כברק בן אבינועם!!
פסיכיאטר , רמת גן  |  17.10.09
7.
קום ברק, הצל והנהיג את לידר
תבינו שאם העובדים המכירים את החברה מבפנוכו- מסכימים ומוכנים לסכן את כספם האישי עבור הצלחת דני ברק – זהו הפתרון האופטימלי. ובנוסף – הנצחון המיוחל של ברק הוא לא סוף הסיפור, אלא תחילתה של עבודה קשה ואחריות רבה כלפי כל הגורמים. עלה ברק והצל את החברה, מניותיה ואגחיה!
אילתי , מרכז  |  16.10.09
לכל התגובות