אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמון כובש עוד דירקטוריון: עשוי לכהן כיו"ר פטרו גרופ צילום: מיכאל קרמר

רמון כובש עוד דירקטוריון: עשוי לכהן כיו"ר פטרו גרופ

מוני הראל, מבעלי החברה, הציע לו את התפקיד באופן שאינו פורמלי; בנוסף עתיד רמון לקבל תפקיד בכיר בחברת שידורי הספורט צ'רלטון

19.10.2009, 19:00 | גולן חזני

חיים רמון עשוי להתמנות ליו"ר דירקטוריון חברת פטרו גרופשבשליטת מוני הראל ואמנון ברזילי - כך נודע ל"כלכליסט".

מוני הראל, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, מצוי בקשרי ידידות עם רמון המקורב לקבוצה, והציע לו בצורה לא פורמלית את התפקיד.

כפי שפורסם ב"כלכליסט", רמון כבר פעל בשליחותו של הראל בעת שניסה בחודשים האחרונים למצוא קונה לפטרו גרופ, שפעילותה היחידה היא החברה־הבת GPM שברשותה 300 תחנות דלק בארצות הברית. עם זאת, הראל ביקר באחרונה בארה"ב והחליט שלא למכור את הפעילות.

רמון, שפרש לפני כחצי שנה מהחיים הפוליטיים, משמש מאז כנציגו של סמי סגול בדירקטוריונים שונים של החברות שבשליטתו, כגון מרחב ופטרוכימיים. רמון גם משמש יו"ר חברת הביומד הבורסאית לייפוייב ודירקטור בחברת ביטוח ישיר שבשליטת מוקי שניידמן.

מלבד זאת, רמון עתיד לקבל תפקיד בכיר בחברת שידורי הספורט צ'רלטון של אלי עזור ופיני זהבי, ול"כלכליסט" נודע כי הוא ימונה ליו"ר דירקטוריון צ'רלטון אירופה ולא ליו"ר החברה־האם צ'רלטון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
דוגמא קלאסית לקשרי הון שלטון.
רק תחשבו איך התנהלו הדברים מאחורי הקלעים כשהיה בממשלה. הרי הטייקונים גומלים לו עכשיו עבור דברים שעשה או שקידם עבורם. הפוליטיקאים האחרים רואים ולומדים את השיטה. שקשוקה כמעט בכל המערכת הממשלתית והמכרזים הממשלתיים התפורים מראש כבר אמרנו ?! יש עוד חברות שמחכות בתור כדי למנות אותו לדירקטור? ברור שיש כאן מקרה של קשרים ולא קישורים !
רובי  |  20.10.09