אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיוק קשתות מוכרת לטורקים ולברזילאים: ההכנסות זינקו תוך 9 חודשים ב-35%

דיוק קשתות מוכרת לטורקים ולברזילאים: ההכנסות זינקו תוך 9 חודשים ב-35%

החברה תקים חדרי אוכל לעובדי חברת הנפט הגדולה של ברזיל וכן תספק מבנים לשני פרוייקטים תעשייתיים בטורקיה תמורת 2.3 מיליון דולר

19.10.2009, 18:22 | נעמה סיקולר

יש מי שיחסי הסחר שלו עם טורקיה לא נפגעים למרות המתיחות הפוליטית, מאז מבצע עופרת יצוקה. חברת דיוק קשתות מקיבוץ מחניים חתמה בשבועות האחרונים על שורה של חוזים בסכום המוערך במיליוני שקלים בתחום ייצור מבני הפלדה הקלים. החברה תקים חדרי אוכל לעובדי חברת הנפט הגדולה של ברזיל, פטרוברס, האנגרים למטוסים ומסוקים של צבא פולין. על רקע משבר יחסי הסחר עם טורקיה מעניין לציין כי החברה חתמה לאחרונה גם על חוזה מול לקוח טורקי לאספקת מבנים בשני פרויקטים תעשייתיים, האחד מפעל קוסמטיקה והשני מפעל לייצור דלתות. סכום ההזמנה בשני הפרויקטים מסתכם ב- 2.3 מליון דולר. החברה ביצעה בשנה האחרונה גם שורה של פרויקטים בישראל בהם גם הקמת מבנה מיוחד במפעל פריקלאס שבנגב.

דיוק קשתות בניהולו של יוסי שייקר היא חברה בת של "דיוק אנרגיה" ונחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום הייצור וההפצה של מבני פלדה קלים להרכבה המותאמים מראש למגוון שימושים. מכירות החברה מיועדות בעיקר למפעל תעשייה כאשר חלק נכבד מהייצור נעשה עבור מפעלים המשלבים פרופילי מתכת בחלק המוצרים.

החברה רשמה בתשעת החודשים הראשונים של 2009 הכנסות של כ-34.1 מיליון שקל (8.75 מיליון דולר), גידול של כ-34.6% בהשוואה לכ-25.3 מיליון שקל (כ-6.5 מיליון דולר) בתקופה המקבילה אשתקד.

יוסי שייקר, מנכ"ל החברה הסביר "כי הייחודיות של המוצרים נובעת מכך שהם אינם דורשים כח אדם מיומן במיוחד, כי הוצאות ההובלה שלו הן מינימאליות וכי המבנים מסוגלים לעמוד בעומסי שלג יוצאי דופן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות