אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש מבית אפל: עכבר ללא כפתורים

חדש מבית אפל: עכבר ללא כפתורים

החברה חשפה שורה של מוצרים חדשים, בהם מחשבים שולחניים משודרגים ומחשב נייד חדש מסדרת מקבוק. את עיקר תשומת הלב משך ה-Magic Mouse, עכבר שהפעלתו נעשית באמצעות משטח מגע

21.10.2009, 11:16 | יוסי גורביץ
כיממה לאחר ההודעה על אחד הרבעונים המוצלחים בתולדותיה, הציגה אתמול (ג') אפל שורה של מוצרים חדשים, ביניהם עכבר נטול כל כפתורים.

בתחום המחשבים השולחניים, הציגה אפל iMac בעל צג של 27 אינץ', שניתן לחברו גם למכשירים חיצוניים ולהשתמש בו כמסך טלוויזיה או כמסך חיצוני למחשב נייד. כמו כן הוצג מחשב iMac נוסף, בעל צג של 21 אינץ'. שני המחשבים עברו שדרוג חומרה ניכר, שמאפשר להם לפעול במהירות רבה יותר. לראשונה, קו ה-iMac זכה לשימוש בשבבי quad core. שני המחשבים מגיעים עם כונן קשיח בנפח של 500 ג'יגה-בייט, שניתן לשדרגו לנפח של טרה-בייט. מחירי ה-iMac מתחילים ב-1,199 דולר, ועולים בהתאם לשדרוג.

Magic Mouse של אפל. גנב את ההצגה Magic Mouse של אפל. גנב את ההצגה Magic Mouse של אפל. גנב את ההצגה

בתחום המחשבים הניידים, הציגה אפל שדרוג של המחשב הזול שלה בסדרת המקבוקים, בעלות של 999 דולר. המחשב החדש, בעל צג של 13 אינץ', ו-Trackpad עשוי זכוכית המאפשר שימוש בטכנולוגיית במולטי-טאץ'. הצג משתמש בתאורת LED ונחשב לבהיר במיוחד. המחשב מצויד בסוללה בלתי ניתנת להסרה שאורך החיים שלה, לדברי אפל, הוא שבע שעות.

את ההצגה גנב העכבר החדש של אפל, המכונה Apple Magic Mouse. העכבר נטול כל כפתורים שכל המשטח שלו משמש למעשה כמשטח מגע. הוא מאפשר, בין השאר, למשתמש לעבור בין דפי רשת באמצעות רפרוף אצבעות בקצה העליון של העכבר. העכבר, שמחליף את ה-Mighty Mouse כעכבר הדגל של החברה, מחובר באמצעות בלוטות', מגיע עם מחשבי ה-iMac החדשים, וניתן לרכוש אותו בנפרד תמורת 69 דולר.

מאיידיגיטל, יבואנית אפל לישראל, נמסר כי המוצרים החדשים יגיעו לחנויותיה במהלך השבוע הבא, למעט המקבוק הלבן החדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות