אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר מייקרת תעריפים בשיעור של כ-3% צילום: סיון פרג

פרטנר מייקרת תעריפים בשיעור של כ-3%

לפי הודעת החברה, עדכון המחירים נובע משחיקת התעריפים בשנה האחרונה שהייתה בשיעור ריאלי ממוצע של יותר מ-10%. העדכון לא יחול על לקוחות פרטיים שהצטרפו לתוכניות החל מינואר 2009

22.10.2009, 16:45 | כתב כלכליסט
פרטנר תעדכן מחירים בשיעור של 3% בחלק מתוכניות התעריפים והשירותים, החל ב-19 בדצמבר. זאת בשל שחיקת התעריפים ב-12 חודשים האחרונים שהייתה בשיעור ריאלי ממוצע של יותר מ- 10%, כך לפי הודעת החברה. 

עדכון התעריפים לא יחול על תעריפי תכניות התחייבות ללקוחות פרטיים אשר הצטרפו לתוכניות אלו החל מינואר 2009, תכניות ביגטוק (מנויי פריפייד), תוכניות "חיילים יותר", תעריפי שירותים ומוצרי תוכן כגון: orange GPS, Instant Messaging (מסנג'ר ו(ICQ, חבילות תוכן, הורדות תוכן ותעריפי שירותי האינטרנט והטלפון הקווי .

לקוחות החברה אשר לגביהם יחול עדכון תעריפים, יעודכנו על כך בחשבונית החודשית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תשתמשו בתכנית לא דיברת לא שילמת בכל המקומות(סלולר וקווי) כך תוכלו לשלוט
בהוצאות ולהיות בעמדת מיקוח. הרבה אנשים נכנסים למסלול/תכנית עם התחייבות, בנוסף מחליפים מכשיר לפני תום התקופה וכשבאים לעזוב בגלל תעריפים או כמחאה מגלים שההתנתקות תעלה להם אלפי שקלים ואז מייללים ומבטיחים שבגמר ההתחייבות הם יעזבו וכמובן שוכחים אחרי שנה וחצי ש"איתם גמרנו" (הקנסות שראיתי הם בין 4000 ל 12000 ש"ח) כמובן שסלקום מובילה בשיעור הקנסות אבל גם פלאפון לא הרבה מאחור. אני מעריך שאוראנג' גם בסביבה שלהם. אין מתנות חינם וגם מימון עולה כסף.(נראה שהקנסות בחברות הסלולר גבוהות מאלה של השוק האפור, בייחוד אם מנסים לבטל עיסקה אחרי חודש) תעריף ללא דיברת לא שילמת עולה כ 60 אגורות לדקה(חיוב לפי שניה בחלק מהחברות) ומי שמדבר בפחות מ 150 ש"ח לחודש זה המסלול העדיף.(אין צורך לשלם מראש) רכישת מכשיר בחברת הסלולר רק אם עלות ההתחייבות החודשית(לגלישה) בתוספת עלות המכשיר זולה ממחיר המכשיר בחנויות הפרטיות. יש מבצעים טובים לרכישת/שידרוג מכשיר אבל יש מכשירים שהם יקרים יותר.
חופשי , עצמאי  |  23.10.09
לכל התגובות