אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: אורן אל און מונה ליו"ר קרן הפנסיה של הפניקס צילום: צביקה טישלר

עכשיו זה רשמי: אורן אל און מונה ליו"ר קרן הפנסיה של הפניקס

אל און שימש בתפקידו הקודם כמנכ"ל קרן הפנסיה הגדולה בענף, מבטחים החדשה

25.10.2009, 10:02 | רחלי בינדמן

עכשיו זה רשמי. כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט" אורן אל און, לשעבר מנכ"ל קרן הפנסיה מבטחים החדשה, מונה לתפקיד יו"ר קרן הפנסיה של חברת הפניקס.

אל-און, 54, כיהן משנת 1984 בשורה של תפקידים בכירים בחברת הביטוח מנורה. בין היתר כיהן כמנכ"ל מנולייף, ולאחר מכן כמשנה למנכ"ל וממלא מקום מנכ"ל מנורה ומנהל האגף לביטוח חיים ובריאות. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה, קרן הפנסיה הגדולה בענף. קרן הפנסיה של הפניקס היא קטנה יחסית למתחרותיה הגדולות, מקפת של מגדל, מבטחים של מנורה, קרנות הפנסיה של הראל ומיטבית של כלל, כיוון שהפניקס לא ביצעה רכישה של קרן פנסיה מבחוץ אלא מדובר בקרן שהוקמה וצמחה אורגנית בתוך הפניקס.

אל-און הוא בעל תואר שני במימון ושיווק ותואר ראשון בביטוח.

אייל לפידות, מנכ"ל קבוצת הפניקס, ציין עם ההודעה על המינוי, כי "פעילות הפנסיה הינה אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של הקבוצה ואנו מתכוונים לפעול באופן נמרץ להשבחתה ולהגדלתה. אני מברך על כניסתו של אורן אל און לתפקיד. אורן הוא מנהל בכיר ומוערך, הנהנה ממוניטין רב והצלחה מוכחת בתחום החיסכון הפנסיוני בישראל. אורן מביא עימו ניסיון רב שנים בעולם הביטוח והפנסיה הישראלי ואין לי ספק, כי ניסיונו ויכולותיו יתרמו באופן משמעותי לקידומה ולשגשוגה של קרן הפנסיה של הפניקס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות