אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמי נגד יולי עופר: צים תתבע את בנק מזרחי על שחיסל את האשראי לחברה צילום: מאיר אזולאי

סמי נגד יולי עופר: צים תתבע את בנק מזרחי על שחיסל את האשראי לחברה

החברה לישראל שבשליטת סמי ועידן עופר החליטה לנקוט צעדים משפטיים נגד בנק מזרחי שבשליטת יולי עופר, לאחר שהבנק סגר את האשראי לצים בגובה 9.7 מיליון דולר כדי לכסות חוב שיש לחברה כלפי הבנק

26.10.2009, 00:25 | סיון איזסקו

החברה לישראל דיווחה הערב כי בנק מזרחישבשליטת יולי עופר, חיסל בימים אלו את האשראי לצים שעמד על 9.7 מיליון דולר. הבנק, כך לדברי צים, קיזז חשבון של צים שהיה ביתרת זכות עם חשבון בו היה לצים חוב כלפי הבנק וזאת ללא ידיעתה של צים.

צים מציינת כי הסכומים הופקדו בחשבון הבנק בטעות ולא במטרה לפרוע את החוב למזרחי, שכן על פי סיכום עם הנושים הסכימו הצדדים לא לבצע פעולות עד שיושג הסדר חוב. ההסדר יובא ביום ראשון הבא לאישור אסיפת בעלי המניות של החברה לישראל ולאישור אסיפת בעלי האג"ח של צים.

החברה לישראל, שבשליטת סמי ועידן עופר, דיווחה כי "צים טוענת כי פרעון סכום האשראי כאמור על-ידי הבנק, תוך פעולה בניגוד ל-Standstill, שהיה בידיעת הבנק, נעשה שלא כדין, בחוסר תום לב ובנצלו טעות בהעברת הסכומים. עמדת צים הינה כי על פי הדין על הבנק להשיב את המצב לקדמותו ערב פרעון סכום האשראי כאמור. יצוין כי מייד עם היוודע לצים על הדבר, פנתה צים לבנק בניסיון להשיב את המצב לקדמותו. בשלב מסוים במגעיה עם הבנק, צים סברה כי המחלוקת בין הצדדים יושבה, ואולם לאחרונה הסתבר לצים כי ניסיונותיה להגיע להסדר עם הבנק לא צלחו. לפיכך, דירקטוריון צים, בישיבתו מיום 25.10.2009, הנחה את הנהלת צים לנקוט בצעדים משפטיים נגד הבנק בעניין האמור".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
הסיפור על הכבש צימל'ה
אם אתם חושבים שזה סמי נגד יולי אתם תמימים. יש לסמי כבש ולכבש קוראים צימל'ה. לסמי אין ברירה אלא לשחוט את הכבש צימל'ה מכיוון שלצימל'ה יש נטייה ללחך דולארים מארנקו של סמי. אבל מר סמי הוא לא הבעלים היחיד של צימל'ה. אז ישב וחשב לו מר סמי איך אפשר לשחוט הכבש ולהשאיר את האליה במישפוחה. והינה התוצאה: במיקרה "נפל" הזנב של צימל'ה לעברו של הדוד יולי. ומי יעז לקחת הזנב מהדוד יולי בוקסר?
בזיל  |  26.10.09
21.
מתי מתחילים לכתוב על זה סרט, סמי נגד יולי. . . .הסרט יצאה לקרנים באוגוסט
לא משנה כמה כסף יש לך, משנה כמה אגו אתה מסוגל לבלוע. . . . צים כבר שנים אינה חברה ישראלית שעושה כסף, בור בלי תחתית להלבנת הון. בנק מזרחי כבר שנים חברה ישראלית . ... וכבר שנים עושה כסף מהציבור הרחב. . . כעת נשאר רק לאחים לריב בניהם !!!!
יניב , פתח תקווה  |  26.10.09
לכל התגובות