אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: זובין מהטה חגג 40 שנה כמנהל המוזיקלי של הפילהרמונית צילום: סיון פרג'

דיבידנדים: זובין מהטה חגג 40 שנה כמנהל המוזיקלי של הפילהרמונית

וגם: סילבן ורוביני נפגשים בתפוח הגדול, רונית רייכמן מציגה בטן של חודש שישי ומי היו אנשי הפיננסים שניצפו במירוץ הלילה של נייקי

26.10.2009, 08:55 | רון גרנות

סוף שבוע עם מהטה

התזמורת הפילהרמונית עם זובין מהטה, שישי־שבת, תל אביב

העולם העסקי עצר מלכת עת חגג זובין מהטה 40 שנה כמנהל המוזיקלי של התזמורת הפילהרמונית. קונצרט המחווה למהטה החל בערב שישי בבית אוריאל שבשכונת פלורנטין, שם נערכה עבורו מסיבת הצדעה בארגונה של אשת העסקים רבקה סקר, יו"ר סותביס ישראל. סטף ורטהיימר היה בין הראשונים שהתייצבו במקום, ולצדו נראה צבי זיו, מנכ"ל הפועלים לשעבר, שנשאר ידיד קרוב של המנצח. בתפריט כיכבו מיטב פריטי המטבח האשכנזי, כולל מרק עוף, שניצל ופירה. ההרכב שש בש, המורכב מנגנים ערבים, הופקד על התוכנית האמנותית. למחרת, שבת, נמשכו החגיגות בחסות לקוחות הפלטינום של בנק הפועלים. האורחים התבקשו לחנות את רכבם במלון הילטון, משם הוסעו באוטובוסים להיכל התרבות ולאחר מכן חזרו לארוחת ערב. בשיאו של הערב עלתה זמרת הסופרן הנודעת אנג'לה גיאורגיו לקונצרט חד־פעמי. שטפו את ההיכל ואת הילטון: בעלת השליטה בבנק שרי אריסון צמודה לאפרת פלד ובן זוגה שי שרף, שהעדיף להישאר מחוץ לפריים ולא הצטלם. עוד נראו יו"ר הבנק יאיר סרוסי והמנכ"ל ציון קינן, מיכאל שטראוס ובתו עירית, אלפרד אקירוב, גדעון המבורגר, רמי אונגר, דני ברנר, רחל וזוהר זיסאפל, פיני כהן, ציפי ופיני רובין, עמי שגיא, סמי סגול, צביה ויוסי גרוס, יגאל בריטמן, זלמן שובל, איזי בורוביץ', יצחק סוארי ורמי שלמור.

 

מימין ציון קינן, זובין מהטה, אנג מימין ציון קינן, זובין מהטה, אנג'לה גיאורגיו, שרי אריסון ויאיר סרוסי | צילום: סיון פרג' מימין ציון קינן, זובין מהטה, אנג

 

סילבן ורוביני בתפוח הגדול

תנועת אור הפגישה בסוף השבוע בניו יורק את השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום עם הכלכלן־גורו פרופ' נוריאל

רוביני, צילום: בלומברג רוביני | צילום: בלומברג רוביני, צילום: בלומברג

רוביני. מנכ"לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל, אורנה הוזמן-בכור ומנכ"ל תנועת אור בארצות הברית שי בייטל הצטרפו לארבע העיניים. המפגש בניו יורק שובץ בלו"ז של שלום בדרכו חזרה מביקור אצל מזכ"ל האו"ם, באן קי מון. בשולי הסוגיות הנכבדות שנידונו קיבל רוביני גם הצעה מבודחת לשידוך של כלה ישראלית. לא נמסרו פרטים על תגובתו של הפרופסור. שלום ורוביני קבעו להיפגש בישראל ב־12 בנובמבר בכנס וערב הגאלה של בית ההשקעות המוביל אקסלנס, "כלכליסט" ותנועת אור.

החוש הנשי של רייכמן

רונית רייכמן , רעייתו של דן להט, הציגה בטן של חודש שישי באירוע השנתי של ה.שטרן, שהתקיים בשבוע שעבר ביערות הכרמל. בזמן שפנינה רוזנבלום הסתפקה בפדיקור, רייכמן ביקשה מסאז' לנשים בהריון. לזוג רייכמן ולהט בת בכורה משותפת.

אביב חדש בפועלים

אחרי שבע שנים עוזב ניר ברונשטיין את תפקידו כמנכ"ל פועלים שוקי הון - זרוע ההשקעות של בנק הפועלים. את ברונשטיין יחליף אמיר אביב, שכיהן כמנכ"ל שלו. אביב, (38), הוא בעל תואר שני במינהל עסקים מה"לונדון ביזנס סקול". יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי ציין לאחר המינוי: "יש לנו הערכה רבה לניר על תרומתו רבת השנים. אני משוכנע שאמיר יידע לנווט את החברה לשיאים חדשים".

רועי ורמוס, צילום: יובל חן רועי ורמוס | צילום: יובל חן רועי ורמוס, צילום: יובל חן
רצים בלילה

נציגים בולטים מהעולם העסקי מתחו שרירים במוצאי שבת במירוץ הלילה של נייקי בתל אביב. מנכ"ל פסגות רועי ורמוס, מנכ"ל נגב קרמיקה אבי מוטולה, אתי וגבי רוטר, מבעלי קסטרו, רצו בצמוד לשני בניהם רון ואריאל. גם מנכ"לית כיתן תעשיות אסתר אלדן רצה עם בנה אייל. יו"ר כלל פיננסים חיתום צחי סולטן רץ לבד וכמוהו גם שרון ייגר, מנכ"ל קבוצת החיתום של אקסלנס, אליאב בר דוד, מנהל מחלקת החיתום של מיטב, ניר פלג, מנכ"ל אבגול, ארז ברית, מנכ"ל טנדם קפיטל, ניר שרצקי, מנכ"ל איתורן פנאי, ומרב מילר מגישת החדשות בערוץ הראשון.

לאן רצים הכלכליסטים

גם ל "כלכליסט" נרשם ייצוג מכובד במירוץ. בין הרצים: גולן חזני, מאיר אורבך, קרן צור, חגי לוי, עמית בורנובסקי והחתום מעלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות