אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבורסה ננעלה בירידות; כלל פיננסים זינקה ב-4.5% צילום: עמית שעל

הבורסה ננעלה בירידות; כלל פיננסים זינקה ב-4.5%

ת"א 25 ות"א 100 ירדו ב-0.5%, התל טק ירד ב-1.6% ומדד הנדל"ן עלה ב-0.3%, בניגוד למגמה. הבוקר חשף "כלכליסט" כי כלל פיננסים מעוניין לחתוך בעלויות השכר של עובדים ולבצע פיטורים

27.10.2009, 16:41 | רחלי בינדמן

לאחר יום מסחר שהתנהל ברובו בירידות שערים, ננעל היום (ג') המסחר בבורסה באחד העם בתל אביב במגמה שלילית, למעט מדד הנדל"ן, שעלה בניגוד למגמה.

מדדי מניות

ת"א 25 ת"א 100 תל טק נדל"ן  בנקים

מדדי אג"ח

תל בונד 20 תל בונד 40 תל בונד 60

אתמול ננעל המסחר בבורסה בתל אביב בעליות שערים. מדד ת"א 25 עלה ב-0.3%, מדד ת"א 100 עלה ב-0.6%. מדד התל טק התחזק ב-1.7% ומדד הנדל"ן הוסיף 0.9% לערכו.

המסחר באסיה מתנהל הבוקר בירידות שערים חדות. הניקיי וההאנג סנג יורדים בכ-1.5%, הבורסה בשנגחאי יורדת בכ-2%.

"רוב המשקיעים נשארים עם אותה אסטרטגיה של לקיחת הלוואות בדולרים והשקעה בנכסים ברחבי העולם, כך שכאשר תתהפך מגמת הירידה של הדולר, עשויה להיות נפילה בנכסים העולמיים", כך אומר נוריאל רוביני, יו"ר RGE מוניטור, בריאיון ל-CNBC.

מניות במרכז

חברת הביוטכנולוגיה קמהדע הודיעה לפני זמן קצר כי השלימה רישום התכשיר והיערכות שיווקית למכירת תרופת הדגל של החברה -ה-AAT בעירוי - לטיפול בחולים הסובלים ממחלות ריאות קשות בברזיל. החברה צופה כי מכירות המוצר במדינה הדרום אמריקאית יסתכמו בכמיליון דולר בשנת 2010.

תהל גרופ חברה בת בבעלותה המלאה של קרדן אן.וי, המהווה את זרוע הפעילות של החברה בתחום התשתיות, החלה במהלך של גיוס הון מגורמים פרטיים בהיקף של עד 70 מיליון יורו. החברה מתכוונת להכניס בעל מניות מיעוט לחברה בדרך של הקצאה פרטית, מי שיוביל את הגיוס יהיה פועלים שוקי הון.

 

חלל תקשורת מקבוצת יורוקום שבשליטת המיליארדר שאול אלוביץ', דיווחה הבוקר לבורסה על חתימת על הסכם מימון עם חברות הביטוח מגדל וקרן הפנסיה עמיתים, שיעמידו לה הלוואה של עד 140 מיליון דולר לשם מימון חלקי לרכישת הלווין עמוס 5 וזכויות השימוש בו.

 

מניית כלל פיננסים נסחרת על רקע הפרסום הבלעדי ב"כלכליסט" בדבר כוונת המנכ"ל הטרי טל רז לחתוך בעלויות השכר של העובדים ולבצע פיטורים.

מניית אלספק נסחרת על רקע פרטים חדשים בדבר החשד של רשות ניירות ערך לסחר במידע פנים של נושאי משרה בחברה.

מניית חברת צורן, ספקית הפתרונות הדיגיטליים למערכות הבידור וההדמיה, נסחרת על רקע הדיווח על גידול בהכנסות ומעבר לרווח הודות לעלייה בביקוש למסכי טלוויזיה שטוחים ומצלמות דיגיטליות.

מניית אלרון ממשיכה להיסחר על רקע המו"מ שהחברה מנהלת למכירת אחת מחברות הפורטפוליו שלה, מדינגו, בתמורה לכ-200 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות