אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט ויתרה על הענקת חסות לפרק בסדרה "איש משפחה" צילום מסך: hulu.com

מיקרוסופט ויתרה על הענקת חסות לפרק בסדרה "איש משפחה"

הודיעה כי תממן פרק מיוחד של סדרת האנימציה שבו ישולבו אזכורים למערכת ההפעלה חלונות 7 בעלילת התוכנית, אך משכה את תמיכתה בגלל ההומור הבוטה שבתוכנית

27.10.2009, 15:51 | אבנר קשתן
מיקרוסופט הודיעה אתמול (ב') כי היא מבטלת את חסותה מהפרק המיוחד של סדרת האנימציה "איש משפחה" (Family Guy) שעליו הוכרז לפני כשבועיים. על פי הדיווחים המקוריים, מיקרוסופט תכננה להעניק חסות בלעדית לפרק מיוחד של הסדרה אשר יכיל התייחסויות פרסומיות למערכת ההפעלה החדשה שלה, חלונות 7, כך מדווח מגזין הבידור Variety.

הפרק המיוחד, בשם "Almost Live Comedy Show", היה צפוי לשלב קטעי אנימציה וקטעים מצולמים בשידור חי בכיכוב סת' מקפרליין, יוצר הסדרה ומדובב חלק מהדמויות הראשיות, ואלכס בורסטין, המדובבת דמויות נוספות. כחלק מהחסות הבלעדית, הפרק היה עתיד להיות משודר ללא פרסומות, והתכנים הפרסומיים של מיקרוסופט משולבים בגוף התוכנית עצמה.

אך לאחר הקרנה מוקדמת של הפרק לפני כעשרה ימים, שבה נכחו בכירים ממיקרוסופט, החליטה ענקית התוכנה למשוך את החסות מהפרק בשל אופי ההומור בסדרה, אשר כולל בפרק המדובר בדיחות על חירשים, גילוי עריות ומוצרי היגיינה נשית.

ממיקרוסופט נמסר כי ההחלטה להעניק חסות לסדרה נבעה מהרכב אוכלוסיית הצופים שלה, שאליהם רצתה מיקרוסופט לפנות, והערכה להומור היצירתי של יוצריה, אך הוחלט כי אופי התכנים אינם מתאימים לדימוי הציבורי של המותג "חלונות 7". גייל טרוברמן, מנהלת פרסום וקשרי לקוחות במיקרוסופט, מסרה כי מיקרוסופט לא היתה מוטרדת מהאופי שבה תוצג מערכת ההפעלה עצמה בתוכנית, אך קיוותה כי הקטעים המצולמים יובילו למיתון בקיצוניות התכנים.

מיקרוסופט פנתה כמה פעמים לרשת פוקס, המשדרת את התוכנית, בדרישה למתן את התכנים, אך החליטה לבסוף לוותר על הפרויקט כולו. מדוברת בחברה נמסר כי "אנחנו שומרים על יחסי עבודה טובים עם רשת פוקס, מקפרליין ובורסטין, ונמשיך לעבוד איתם בפרוייקטים אחרים".

רשת פוקס מסרה כי היא עדיין מתכננת לשדר את הפרק בתאריך המקורי, ה-8 בנובמבר, אך כנראה שתמצא נותן חסות אחר לפרק. למרות שמשכה את החסות, למיקרוסופט עדיין יש הסכם פרסום עם פוקס הכולל נוכחות בסדרה, וייתכן שהקטעים המונפשים המכילים אזכורים למערכת ההפעלה יישארו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות