אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירות המוזיקה של מייספייס ישולב ב-MSN? צילום: בלומברג

שירות המוזיקה של מייספייס ישולב ב-MSN?

כיממה לאחר שנודע שמייספייס מנהלת מגעים עם פייסבוק, מתפרסם כי גם הפורטל של מיקרוסופט מנסה להגיע לשיתוף פעולה איתה בתחום המוזיקה. ב-MSN נערכים לשדרוג משמעותי של הפורטל

28.10.2009, 11:59 | יוסי גורביץ
פורטל האינטרנט של מיקרוסופט, MSN, מנהל מגעים עם הרשת החברתית מייספייס, בנסיון להגיע להסכם שיתוף פעולה בתחום המוזיקה. כך דיווחה אתמול (ג') קארה סווישר. הידיעה הגיע כיממה לאחר שמייספייס אישרה כי היא נמצאת במגעים עם פייסבוק, במטרה לאפשר למשתמשי פייסבוק לייבא תוכן לשם, ומנכ"ל החברה, אוון פאן נטה, אמר שהאסטרטגיה שלה כוללת שורה של הסכמי שותפות.
 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

מהדיווחים שקיבלה סווישר עולה כי המגעים נמצאים בשלב מוקדם, וכי מטרת ההסכם היא לאפשר למיקרוסופט לספק שירותי מוזיקה למשתמשי הפורטל שלה, ולחסוך לה את הצורך במשא ומתן מורכב עם חברות ההקלטה הגדולות, שלמייספייס כבר יש הסכם איתן.

שירות המוזיקה של MSN, מציינת סווישר, זוכה להרבה פחות מבקרים משירות המוזיקה של מייספייס: באפריל האחרון, למשל, ביקרו כ-27.4 מיליון גולשים בשירות המוזיקה של מייספייס ורק 7.4 מיליון גולשים השתמשו בזה של MSN, ומתקבל הרושם שבכירים במיקרוסופט התייאשו מהניסיון להפוך אותו לתחרותי, אך אין בכוונתם לוותר לחלוטין על מוזיקה: MSN מתכוון להתמקד בבידור כחלק מרכזי משדרוג רחב היקף שצפוי הפורטל להציג בקרוב.

יצוין כי מיקרוסופט כבר הגיעה להסכם דומה עם ערוץ הספורט של רשת פוקס, שמספק את תוכן הספורט ל-MSN, וכי הן פוקס והן מייספייס הן חלק מאימפריית התקשורת של רופרט מרדוק, News Corps.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות