אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משחק בוורלד סירייס מכניס לניו יורק 15.5 מיליון דולר צילום: MCT

משחק בוורלד סירייס מכניס לניו יורק 15.5 מיליון דולר

משחק בסדרת גמר ה-MLB של היאנקיז באצטדיונם החדש בניו יורק מכניס לעיר כ-30% יותר מאשר משחק פלייאוף רגיל

28.10.2009, 10:56 | סוכנויות הידיעות

משחק אחד בוורלד סירייס מכניס לכלכלת ניו יורק 15.5 מיליון דולר. כך עולה ממחקר של חברת הפיתוח של ניו יורק - New York's Economic Development Corporation.

המחקר, שפורסם בבלומברג, מראה כי משחק בסדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול של צפון אמריקה (MLB) שווה כ-30% יותר מאשר משחק פלייאוף רגיל של הניו יורק יאנקיז.

דיוויד לומבינו, דובר New York's Economic Development Corporation, אמר שיותר אוהדים נשארים בלילה בניו יורק בעת משחקים של ניו יורק יאנקיז בוורלד סירייס. החישובים לוקחים בחשבון גם את ההכנסות של העיר מהוצאות של אנשי התקשורת והאוהדים שבאים מחוץ לעיר.

ניו יורק יאנקיז עשויה לשחק עד ארבעה משחקים באצטדיון החדש שלה בברונקס במסגרת הוורלד סירייס נגד פילדלפיה פיליז. לפי החישוב של Economic Development Corporation המשחק יכניס 62 מיליון דולר לעיר ניו יורק.

רשת פוקס, שתשדר את המשחקים בארצות הברית, צפויה להכניס כ-28 מיליון דולר מכל משחק בוורלד-סירייס מפרסום. פוקס מכרה כ-70 ספוטים פרסומיים של 30 שניות לכל משחק, במחיר מוערך של 400 אלף דולר לספוט.

פוקס רכשה ב-2006 את זכויות השידור של הוורלד-סירייס לשבע שנים, עבור 1.75 מיליארד דולר. 13.6 מיליון אמריקנים בממוצע צפו בכל אחד ממשחקי הוורלד-סירייס בשנה שעברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות