אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמור יפצו את ראובני ב-5.8 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

שלמור יפצו את ראובני ב-5.8 מיליון שקל

בנוסף תשלם שלמור את שכר הטרחה של עורכי הדין של ראובני פרידן בסף 400 אלף שקל. מדובר בסכום נמוך משמעותית מזה שתבעו ראובני: 33 מיליון שקל

28.10.2009, 18:36 | גלי ברגר

סוף לפרשת יונייטד: שלמור אבנון עמיחי ישלמו לראובני פרידן 5.8 מיליון שקל, כך קבע השופט בועז אוקון, אשר שימש כבורר בין שני המשרדים.

בנוסף תשלם שלמור את שכר הטרחה של עורכי הדין של ראובני פרידן בסף 400 אלף שקל. מדובר בסכום נמוך משמעותית מזה שתבעו בראובני: 33 מיליון שקל.

תחילת הפרשה לפני יותר משנה, אז הורתה הממונה על ההגבלים העסקיים, רונית קן, על פירוק השותפות בין ראובני פרידן לשלמור אבנון עמיחי בחברת רכש המדיה יונייטד, חברה שהוקמה חמש שנים קודם לכן ואפשרה לשני המשרדים לשתף פעולה ברכישת מדיה בעיקר בתקציבים משותפים כמו שטראוס ואורנג'.

בראש יונייטד עמד אורן יוניוב, וזמן קצר לאחר פירוק יונייטד הכריזו שלמור על הקמה של חברת מדיה עצמאית - יוניון מדיה, בראשה יעמוד יוניוב. אלא שהסכם המייסדים כלל הוראת צינון אשר אסרה על שלמור להעסיק את יוניוב בכל תפקיד למשך 24 חודשים מעת סיום התקשרותו עם יונייטד.

לאחר החלפת תכתובות, פנו ראובני לבית המשפט המחוזי וקיבלו סעד זמני שאסר על ההתקשרות של שלמור ויוניוב. מיד לאחר מכן, הופנו הצדדים לבוררות במהלכה נקבע כי תקופת הצינון של יוניוב תהיה שנה, וישולמו פיצויים לראובני. יוניוב יחל לעבוד כמנכ"ל יוניון מדיה כבר ביום ראשון.

רמי שלמור, מנכ"ל ומבעלי שלמור אבנון עמיחי אמר בתגובה כי "ראובני פרידן הגישו תביעה מופרכת על 33 מיליון שקל. אילו היו קשובים להצעות הפשרה שהיו על השולחן בראשית הדרך מצבם היום היה טוב יותר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות