אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדס-ארזים רוכשת את חברת ניהול התיקים למגזר הדתי-חרדי "רקיע" צילום: עמית שעל

הדס-ארזים רוכשת את חברת ניהול התיקים למגזר הדתי-חרדי "רקיע"

רמי דרור, מנכ"ל הדס-ארזים: "אנחנו רואים פוטנציאל רב בתחום ההשקעות הכשרות"

01.11.2009, 16:01 | גולן חזני

אחרי מו"מ עם מספר גורמים במשך השנה האחרונה, מתמזגת פעילות ניהול התיקים של רקיע שבניהולו של אברהם גואטה, אל תוך בית ההשקעות הדס-ארזים.

רקיע היא חברת ניהול תיקים בעלת אוריינטציה דתית. גואטה, בעל נסיון של 25 שנה בשוק ההון, ינהל את הפעילות של הדס מלכות שתתמקד בתחום ההשקעות הכשרות לכלל הציבור שומרי המצוות.

אחד העם פינת רבי עקיבא משגיחי הכשרות של הבורסה "כלכליסט" חושף את הגופים שקובעים למגזר החרדי איפה אפשר לשים את הכסף בלי חשש לחילול שבת או אכילת חמץ. בואו להכיר את המניות הכשרות של מדד ת"א 25 והאג"חים באישור המהר"ם ישראל הס, 11 תגובותלכתבה המלאה

רמי דרור, מנכ"ל הדס-ארזים, אמר כי המיזוג יביא לביטוי באופן המיטבי ביותר את היתרון לגודל ומקצועיות ויאפשר הקצאת משאבים ומוצרים מקצועיים ואיכותיים ללקוחות. לדבריו, הדס-ארזים תעמיד את האופרציה להתאמת השקעות לרמת הכשרות הנדרשת, כדי להשיג תשואה עודפת באמצעות המוצרים הכשרים.

"אנחנו רואים פוטנציאל רב בתחום ההשקעות הכשרות ומאמינים כי פיתוח התחום ביחד עם אברהם גואטה ימצב את הדס מלכות כמובילה ומחדשת בתחום ההשקעות לכלל ציבור שומרי תורה ומצוות". גואטה אמר, כי " מיזוג הפעילות יביא ערכים מוספים עבור לקוחות וירחיב באופן מהותי את מסגרת הפעילות הכוללת בהתאם להלכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות