אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמות השקעות ומשפחת רובינשטיין רכשו את קומות המסחר במגדל המאה ב-60 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

אמות השקעות ומשפחת רובינשטיין רכשו את קומות המסחר במגדל המאה ב-60 מיליון שקל

שתי החברות מחזיקות בשטחי המשרדים במגדל, וברכישה זו הן משלימות את אחזקתן במגדל כולו. החברות רכשו את שטחי המסחר מחברת ליברטי פרופרטיס, שבשליטת בצלאל איגר

02.11.2009, 12:38 | אורי חודי

אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ, וחברת הירקון אחזקות, הנמצאת בבעלות משפחת רובינשטיין, רכשו את קומות המסחר במגדל המאה בתל אביב ב-60 מיליון שקל.

את שטחי המסחר רכשו החברות מחברת ליברטי פרופרטיס, שבשליטת בצלאל איגר.

שתי החברות מחזיקות בשטחי המשרדים במגדל וברכישה זו הן משלימות את אחזקתן במגדל כולו. את הרכישה ביצעה אמות השקעות באמצעות חברת אילות השקעות בנכסים, הנמצאת בבעלותה.

מדובר על שלוש קומות בשטח כולל של 7,300 מ"ר, אחת בקומת הרחוב ושתיים נוספות במרתף, המושכרות במלואן בין היתר לשופרסל, סלקוםסופר פארם ועוד. מגדל המאה ממוקם ברחוב אבן גבירול 124 בתל אביב וכולל 15 קומות משרדים מעל שלוש קומות המסחר שנרכשו בעסקה זו. בין שוכרי שטחי המשרדים במקום ניתן למצוא את קופת חולים כללית וקופת חולים מאוחדת.

את החברות הרוכשות ייצגו עוה"ד חני אבינרי, דורון אריאל וענת עמרני ממשרד קנטור, אלחנני, טל ושות'. את המוכרת ייצגו עוה"ד זיו לב, שרונה חיים פור וחן גינון ממשרד זיו לב ושות'.

מאמות נמסר כי: "ה-NOI (רווח תפעולי מהשכרת הנכס) הנובע מהנכס הינו כ-5 מיליון שקל, המשקף תשואה של 8% על מחיר הרכישה. אמות תממן את הרכישה ממקורותיה העצמיים של החברה".

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות אמר היום בעקבות הרכישה: "רכישת קומות המסחר ב"מגדל המאה" יחד עם שותפינו המצויינים מהווה חיזוק לתחום המסחר בפורטפוליו הנכסים שלנו, והינה סינרגטית במיוחד לאור בעלותנו על מגדל המשרדים כולו שנמצא אף הוא בתפוסה מלאה".

חברת הירקון אחזקות הנמצאת בבעלותם של רוני וגיורא רובינשטיין אישרה קיום העסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות